Какая кровля лучше

Тема у розділі 'Кровельные покрытия', створена користувачем Dmitry, 7 бер 2008.

  1. Торро

    Торро Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Львів

    bravo
     
  2. Алексей85

    Алексей85 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    И ещё сколько денег есть на кровлю
     
  3. Торро

    Торро Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Львів
    Питання не завжди полягає в грошах,погляньте на особняки в престижних районах міст та передмість України,більшість з власників будинків,я думаю,мали можливість придбати якісні матеріали,просто вони не заглиблювались в суть питання,відповідно не мали достатньої інформації для порівнянь .Не спорю,що у багатьох з тих хто будується,грошей впритик.
    Але ті люди,що хоча б раз побували у Європі,звернули увагу чим накривають житлові будинки там.Хтось,можливо,скаже про те,що у європейців зовсім інші статки та рівень життя,а я скажу,що європейці досить заощадливі та вміють ПРАВИЛЬНО рахувати свої витрати.Тому більшість будинків там накрито ВЛАСНЕ КЕРАМІЧНОЮ ЧЕРЕПИЦЕЮ,оскільки тільки цей покрівельний матеріал має найкраще співвідношення ціна - термін служби - експлуатаційні показники - естетичний вигляд!!!!:K
     
    Капитан Врунгель та tatiana.terizo подобається це.
  4. Artm

    Artm Бригадир

    Повідомлення:
    323
    Симпатії:
    71
    ))
    Торро, люди которые обращают внимание на кровлю в в европе это 2 узкие категории - Кровельщики, и частные застройщики. У вторых как правило денег на путешествия в европу нет (1 правило - отдай все но достройся! ))) . ) либо у них хватает денег на то чтобы не заморачиваться - типо все так делают, вроде ниче...
    и я с вами согласен, особняк построеный со вкусом и накрытый МЧ - это украинское убожество, или бабки есть - ума не надо...
    --- добавлено: 27 окт 2013 в 21:37 ---
    В моем понимании есть 3 типа кровли по цене и качеству:
    1 - денег нет - Шифер
    2 - денег мало но на крышу найдутся - битумка, или инные качественные заменители керамики
    3 - денег достаточно - керамика
    -----
     
    Кремень подобається це.
  5. Торро

    Торро Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Львів
    Я з Вами повністю згідний в плані того,що в будь-якому випадку вибір покрівельного матеріалу залежить тільки від можливостей та уподобань забудовника,але в цьому розділі форуму ми дискутуємо на тему "Какая кровля лучше" а не який покрівельний матеріал ми можемо собі дозволити.Окрім того якщо вибір забудовника падає на бітумку,то вартість м. кв. якісної бітумки+вартість м.кв. ОСБ плити під неї приблизно буде дорівнювати вартості м.кв.. якісної кераміки Німецького виробництва.При цьому максимальний термін експлуатації бітумки-20 років,а мінімальний термін експлуатації ЯКІСНОЇ кераміки-60 років.Я вже мовчу про суттєво кращі експлуатаційні показники (тепло та шумоізоляція),естетичну складову та натуральність (природність).
     
  6. et_alex

    et_alex Майстер

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    25
  7. Торро

    Торро Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Львів
    Морозостійкість не єдиний показник якості черепиці,не менш важливу роль відіграє показник вологопоглинання (у якісної черепиці він не перевищує 6%).Даний показник можна перевірити самостійно в домашніх умовах:зразок черепиці зважується та повністю занурюється у воду (на 12 год) після того зважується повторно-різниця в вазі сухого та мокрого зразка не повинна перевищувати 6%
     
  8. SergiySavochka

    SergiySavochka Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Нажаль всю тему не осилив, але було цікаво. :)
     
  9. Торро

    Торро Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Львів
    Я більш ніж впевнений,що викладена в даному розділі інформація допоможе забудовникам та власникам приватних будівель більш обдумано підходити до питання вибору покрівельного матеріалу на ВЛАСНИЙ будинок :)
     
  10. buran003

    buran003 Прораб

    Повідомлення:
    723
    Симпатії:
    321
    Адреса:
    львов
    їхав Бундами.... PICT3030.JPG PICT2977.JPG PICT3007.JPG PICT3018.JPG PICT3062.JPG PICT3064.JPG PICT3044.JPG PICT3043.JPG
    --- добавлено: 5 дек 2013 в 01:52 ---
    а где Русский человек?????......в Сибире....и то там наших полно...
    --- добавлено: 5 дек 2013 в 01:54 ---
    а где Русский человек?????...
    дорогу осилит ИДУЩИЙ!!!!!!!!!
     

    Вкладення:

    • PICT3094.JPG
      PICT3094.JPG
      Розмір файлу:
      104,9 КБ
      Переглядів:
      54
    • PICT2966.JPG
      PICT2966.JPG
      Розмір файлу:
      75,2 КБ
      Переглядів:
      49
    Останнє редагування модератором: 12 гру 2013

Поділитися цією сторінкою