Міжкімнатні двері замовляти чи купувати готові?

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем Пітон, 8 кві 2011.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Міжкімнатні двері замовляти чи купувати готові?

    SALIY ну ви ж знаєте що бесплатно нічого не буває. У вас українські чи білоруські не такі як в НЛ? Скиньте в ЛС пропозицію, з МДФ 13 шт розмір 60, 80 і одні 90, з встановленням і без, і варіанти фурнітури :)
     
  2. SALIY

    SALIY Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    Повторюсь!Вызов мастера-замерщика- БЕСПЛАТНО!!!(по крайней мере у нас)
    В супермаркетах помимо цены на дверь Вы платите за аренду помещения,зарплату персоналу и т.д. и т.п.
     
  3. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Міжкімнатні двері замовляти чи купувати готові?

    Та як би поміряти я й сам можу, мені б двері... beer
     
  4. SALIY

    SALIY Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    Каталог дверей
     

    Вкладення:

  5. Ирчик

    Ирчик Новачок

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    Київ
    если речь идет о фабричных дверях (украинских, белорусских, российских),
    то их продажа происходит путем диллерской схемы. фирма-производитель (поставщик) выводит рекомендованную розничную цену от которой формирует систему скидок для торгующих организаций будь то мелкий магазин, большой салон, супермаркет или интернет-магазин.
    Понятно что для супермаркетов отпускные цены самые низкие. Учитывая большие затраты на ту же аренду, зарплату и т.д. супермаркет ставит высокую наценку тем самым выводя свои розничные цены на уровень всех остальных (иногда это немного ниже, иногда выше чем в салонах и частников). нужно понимать какие преимущества (берем что цена везде одинаковая) от покупки в салоне дверей или в супермаркете:
    Супермаркет: быстрота покупки - товар в наличии в магазине. довольно недорогая доставка по городу. Недостаток: нет профессиональной консультации, установки, гарантийного обслуживания, в случае рекламации - долгоиграющий процесс.
    Салон-магазин: индивидуальный подход к покупателю, полный спектр услуг начиная с замеров заканчивая установкой, гарантийное обслуживание, быстрая реакция на рекламации, ВОЗМОЖНОСТЬ делать гибкие скидки!!!!
    Недостаток: относительно небольшая выставка продукции (в сравнении с супермаркетом),предоплата за товар (иногда 100%) который Вам еще не доставили.

    если вы уже определились в выбранной продукции советую сесть и промониторить рынок - уверена всегда найдете там где дешевле и удобней купить.
     
  6. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Соглашусь. Цена и доставка дверей (или близкое расположение магазина) играют ключевую роль в выборе рядового покупателя.
     
  7. Snaiperka

    Snaiperka Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львов
  8. Олег О.О.

    Олег О.О. Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львівська обл., м. Самбір
    Відповідь: Міжкімнатні двері замовляти чи купувати готові?

    Читав , читав і вирішив вставити своїх 5 копійок :) Мій особистий вибір зупинився на дверях білоруського виробництва. Час показав що вони характеризуються надійністю і асортимент малим назвати не можна. Встановив також у ванній кімнаті- стоять і нічого не бояться. Але повторюю- це моя особиста думка яка грунтується на практиці використання, а не почутому чи прочитаному ( є і такі спеціалісти на форумі)
     
  9. Snaiperka

    Snaiperka Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львов
    Дуже вдячна за пораду:) Обовїязково прислухаюсь до неї:) А чи можете ви підказати де дешевше знайти такі двері у Львові:)
     
  10. Олег О.О.

    Олег О.О. Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львівська обл., м. Самбір
    Відповідь: Re: Міжкімнатні двері замовляти чи купувати готові?

    Перш за все дуже сильно вибачаюсь за таку пізню відповідь ))))- літо і часу сидіти в інтернеті мало )) Вернемось до дверей. Якщо взяти до прикладу ЕПІЦЕНТР про який в попередніх постах згадувалось то там є можливість самому скомплектувати свої майбутні двері. Тобто в продажі є два варіанта дверей- просте " полотно" (без замків ,) , ви самі купуєте замок, завіси і в тому ж ЕПІЦЕНТРІ є віддділ де столяр за окрему плату встановить . Вартість готових і дверей які ви самі зробите не дуже різниться.. але зато ви маєте вибір. Не всім до вподоби штатний замок. А от з дешевшими цінами я не вкурсі. Але повторююсь що такі двері в мене служать добре. Чернівці (якщо не помиляюсь ) виготовляють аналог і в двічі дешевший , як сама ціна каже -якість в двічі слабша.
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою