Теоретическое обоснование и проектирование газогенераторного котла

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем mravey62, 7 кві 2011.

  1. mravey62

    mravey62 Майстер

    Повідомлення:
    239
    Симпатії:
    84
    Адреса:
    днепропетровск
    Re: Відповідь: Re: Теоретическое обоснование и проектирование газогенераторного котла

    :Hi:
    с моей точки зрения абсолютно верно так как приставка получается как легко отделяемая, а транспортировка продуктов сгорания по каналу из шамотного кирпича и подсоединение через кран и американку, не понравилось или ремонт отсоединил и ремонтируй или переходи на угольhello
     
  2. Vladimir1964

    Vladimir1964 Бригадир

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    115
    Адреса:
    г.Львов
    Відповідь: Re: Теоретическое обоснование и проектирование газогенераторного котла

    НавІщо утеплювач? В своїй конструкції котла-каміна через цей канал буде прогріватись первинне повітря.Повітряний канал (повітряний ізолятор) буде справлятись не гірше утеплювача+ отримаєте прогріте повітря в котел.:Hi:
     
  3. mravey62

    mravey62 Майстер

    Повідомлення:
    239
    Симпатії:
    84
    Адреса:
    днепропетровск
    Re: Відповідь: Re: Теоретическое обоснование и проектирование газогенераторного котла

    сложновато технологически обеспечить герметичность да и потом заворачивать воздух на фронтальную поверхность,как вариант,если использовать коаксиальный дымоход,для забора воздуха снаружи а не из помещения топочной:Hi:
     
  4. Vladimir1964

    Vladimir1964 Бригадир

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    115
    Адреса:
    г.Львов
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Теоретическое обоснование и проектирование газогенерато

    Не бачу жодних проблем у виготовленні повітряного ізолюючого каналу на задні стінці топки.Вам все одно потрібно робити повітряпроводи для підводу і підігріву первинного та вторинного повітря.
    З димоходом у мне теж проблеми.Ветканал 150х150мм, прогледів при будівництві, бо запроектовані гозові прилади опалювання.
    У свій котел-камін ставлю димосос власного виготовлення.
    Для герметичності в себе ставитиму подвійні дверцята, при цьому варіанті герметичність висока ( дивіться мою тему "Герметичность, и варианты запоров на дверцах ТТ котлов"на російському форумі ,
    ми з вами там з минулого року юзаєм).
    Повітря у мене до котла-каміна подаватиметься не з приміщення де він стоятиме, а з рекуператора "відпрацьоване" , те що повинно викидатися назовню.
     

    Вкладення:

  5. mravey62

    mravey62 Майстер

    Повідомлення:
    239
    Симпатії:
    84
    Адреса:
    днепропетровск
    :Hi: да мне проще пока спереди,так как вариант теоретический,следовательно в процессе нужна будет доводка,вторичный будет нагреваться в зоне сгорания ,уже нацарювал нерж трубу 6мм стенка,два варианта нагрева, первичный, можно и не заморачиваться особо с подогревом, мне главное перекрыть первичный воздух , привод и заслонка, хотя жизнь покажет,что верно а что нет,Дымосос на базе вентилятора печки от Г21 там все металлическое и белка и улитка, мотор можно хоть на 12 в или 220 с частотным регулированием . Прилагаю два фото,где нацарювал,не помню,пусть автор простит. У Вас на рисунке эжекторный дымосос, но лучше все таки прямой, тем более проблема с нагревом легкорешаемаbeer
     

    Вкладення:

    1 людині також подобається це.
  6. Vladimir1964

    Vladimir1964 Бригадир

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    115
    Адреса:
    г.Львов
    Відповідь: Re: Теоретическое обоснование и проектирование газогенераторного котла

    Не шукайте простого варіанту для себе, використайте те що вже впроваджено найкращими виробниками котлів ( СТС мастер ,якого я дуже поважаю) В своїх котлах він якраз і використовує "ефект сухого шва", або по нашому повітряна ізоляція.
    Якщо хочете використовувати нерж. , то це ненайкращий варіант. У мене на господарці є газова плавильна піч. Так от пальник із звичайної сталі вигорає до 50 днів, з нержавійки стоять 2місяці.Останній зробили з ніхрому, стоїть вже півтора року:vo:
    "Улітку" не ставте. Пропрацює раптом 2 неділі. Смоли та кислоти швидко іі " зїдять". Я ставлю собі на 27В колекторні військові мотори. З ними краще влаштувати систему регулювання обертів.
    З автором фото яке опублікували переписуюсь.Він з Донецька і звуть його Константин. Дуже ввічливий і приємний співрозмовник, виготовив уже кілька піролізних котлі власної конструкції. Вдячний йому за слушні порадиbeer.
    Саме він мені передав основні конструктивні вирішення що-до димососу. Лопаті з нержавійки з ефектом самоочищення його конструкції я вже виготовив ,можу тепер повторити у любій кількості.
    Димосос у мене буде прямий. Такий раджу і вам.
     

    Вкладення:

    smakcipa подобається це.
  7. mravey62

    mravey62 Майстер

    Повідомлення:
    239
    Симпатії:
    84
    Адреса:
    днепропетровск
    дык його ж робить треба,хотя там ничего сложного,выдержать размеры и балансировка не потребуется,пока все идеи в копилку.Что касается смол и дегтя, так в пиролизном их практически не наблюдаю, разобрал свой дымоход легкий серый налет, как пыль от золы, стукнул легонько и чистый металл, ни черноты такой как и ставил осеньюbeer
     
  8. smakcipa

    smakcipa Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    16
    Я менi придбати таку крилатку i скiльки коштуе?
    --- добавлено: Mar 13, 2016 4:22 AM ---
    @Vladimir1964, доброго дня менi потрiбна крилатка на димосос
     
    Останнє редагування модератором: 21 бер 2016

Поділитися цією сторінкою