Котли на твердому паливі

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем nado, 3 бер 2009.

  1. Sib7

    Sib7 Новачок

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    0
    Tам видно , что котел отдельно.
    Как знать , кризис.
     
  2. nado

    nado Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    5
    Якщо досить уважно подивитися на фото, то я думаю Ви побачите, що окремо - то пристрій автоматичного завантаження палива (шнек з ємкістю (на фото зліва)).

    Я думаю що криза стосується не тільки україномовних людей.
     
  3. Kost

    Kost Новачок

    Повідомлення:
    1.242
    Симпатії:
    72
    Цікава тема, цікаві котлиgood. В мене до Вас два питання: чи опалюються вже котеджі Вашими котлами, які вдгуки? І друге я, наприклад, не уявляю де брати тирсу чи дрова, де їх зберігати і т.п. Чм є у Вас досвід вирішення таких проблем?:)
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    nado, як міряли потужність котла при витраті 60 літрів тирси? Скільки у вас важить 1 м3 тирси?
     
  5. nado

    nado Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    5
    1 м.куб тирси важить 400 кг, але зверніть увагу на те, що це мокра тирса, не суха. Об"ємна вага тирси сильно залежить від вологості, наскільки тирса насичена водою.
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    а про потужність?
     
  7. nado

    nado Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    5
    1.
    Так, котли вже опалюють
    - житлові будинки площею 280м.кв - 32кВт
    - Сушильні камери, ковбасні цеха - 180кВт (3 роки)
    - Виробничий комплекс (сушильні камери 135м.куб, деревообробний цех 300м.кв, житловий будинок 200м.кв (200м від котла), адмін.корпус - 70м.кв) -300кВт (2 роки)
    - Адміністративні будівлі (лісництво) - 38 кВт
    - Перший наш котел (70кВт), експериментальний, опалює наші виробничі площі (400м.кв) вже 7 років.
    Відгуки - позитивні.
    2.
    Де брати паливо? Це залежить тільки від Вас. Опалювати можна не тільки тирсою чи дровами, горить все - щепа, пеллети, лушпиння від зернят і т.д.
    Зберігати можна навіть під навісом на вулиці, цього року ми зберігали тирсу навіть простонеба. Тільки верхній шар був мокрий і примерзав. Як таких обмежень по зберіганню палива немає.

    nado добавил 04.03.2009 в 12:04
    По розрахункам: 1м.кв нагріву всередині котла відповідає потужності 10кВт.
    На практиці: Котел потужністю 70 кВт нагріває воду об"ємом 700л на 15'С приблизно за 25 хвилин (коли котел працює в режимі розігріву системи, а також необхідно враховувати в цей період віддачу теплової енергії радіаторами).
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    nado, можете порахувати так: температура на вході, температура на виході, об"ємний потік теплоносія за одиницю часу? Це буде точніше. (рахувати, коли котел вийшов на робочі параметри, тоді заміряйте розхід тирси)
     
  9. Antip

    Antip Новачок

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    1
    Вибачте за втручання.Бачив зовні агрегат для спалювання тирси на одному підприємстві в Києві років 8 назад СП Полтава якась була тоді, погонаж столярний виробляли. Так агегат був метри 4 у висоту зробленний ними для опалення. Так вони туди кузов Зіла тирси і вона там якимось чином горіла без будь якої механіки. Не показували і не розказували бо сікрет фірми.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    скорiше всього там було поверхневе горiння. Горiла верхня кiрка тирси, десь 5 см.. Повiтря подавалось у зону горiння. Якщо там не було дозавантажувача-розрихлювача тирси, то такому котловi необхiдна була велика грубка (топка), на цiлий кузов ЗIЛа
     

Поділитися цією сторінкою