Новый раздел - деревообработка

Тема у розділі 'Деревообработка', створена користувачем Dmitry, 28 бер 2011.

  1. DODG

    DODG Прораб

    Повідомлення:
    180
    Симпатії:
    356
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    На мою домку, варто використовувати досвід аналогічних форумів. Актуальне питання модерації теми самим автором (трохи вище про це написав Peter2), але також цю можливість треба контролювати. Наприклад, в розділі "Майстер-класси від Дмитра Довженко..." на форумі "Мастеровой", маю права модератора і сам слідкую за порядком. При цьому ніколи не видаляю "незручні запитання", критику і таке інше. На певний час залишаю навіть ті повідомлення у яких питання повторюеться декілька раз на протязі теми, а автор цього питання полінувався активувати "Пошук". Більше того, даю відповідь і тільки через деякий час, узгодивши с автором саме цього повідомлення, останнє може бути вилучене із теми. Також із деякою затримкою можуть бути вилучені питання і відповіді, які не стосуються теми. Наприклад, тема стосується фарбування, а на одному із фото хтось помітив цікаві цвяхи. З'явилось питання "де купив". Отримавши відповідь відкрито, або у "приваті" (якщо не бажаю рекламувати продавця), через деякий час повідомлення видаляються. Таким чином тема залишається цікавою і не засмічується. Виключенням є питання, які нібито не стосуються теми, але є досить цікавими для всіх читачів. Такі повідомлення залишаються, але відкривається нова тема, а в повідомленні дописується посилання.
    Так. Це є в планах. Але є багато не вирішених моментів. Доречі, кнопка "ФОРУМ" працює і її натискання може перенаправити відвідувача на будь який їз діючих форумів. Аби він був цікавим і змістовним.
     
    4 користувачам це сподобалось.
  2. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    Crane, - так , віріантів море
     
  3. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    Підтримую, адже це авторські теми.
    Теж добре, оскільки не дозволяє закрити зміст основної теми.
    :)
     
  4. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    Доброго :Hi:
    так то воно так, але коли відправляють на друний форум , при прочитки теми буває все ок , а буває виникають питання.., для отримання відповіді потрібно вже реєструватися і т.д.... , получається потихеньку з пригуєш на інший форум , а хочеться тут трохи "движняк" зробити.
     
  5. DODG

    DODG Прораб

    Повідомлення:
    180
    Симпатії:
    356
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Новый раздел - деревообработк

    Я не про реєстрацію і перехід на інший форум, а про використання на даному форумі кращих моментів і досвіду з інших форумів.
    Наприклад мені подобається, коли є відображення присутніх на даний момент в темі. Можливо це є в налаштуваннях, але я не знайшов.
     
    1 людині також подобається це.
  6. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Новый раздел - деревообра

    Так , це добре було-б , + супер якщо була-б функція відкрити всі сторінки зразу по темі, (дуже зручно при пошуку інф., та "біглому" перегляді "шо до чого" ).
     
  7. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Новый раздел - деревообработк

    :-D DODG Тут ще зовсім недавно такого розділу як деревообробка навіть не було , і народ про меблі і столярку міг почитати хіба лиш полазивши найперш по кількох розділах. Добре що тепер хоч відображається скільки людей на даний момент знаходиться в розділі ... "Wir stecken noch indn Kinderschuhen" :)

    пс - ті шипорізки що у вашому відео на рутрекері є в наявності , ціна ?
     
    1 людині також подобається це.
  8. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Створено нову гілку Наші роботи в розділі Деревообробка

    Гілка призначена для викладання звітів власних робіт форумчан.

    В найближчий час перенесу всі відповідні теми в дану гілку.
     
    3 користувачам це сподобалось.
  9. Peter2

    Peter2 Новачок

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    38
    Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    Це добре.Але щось тут не так.Підрозділ якось збоку опинився.В ньому видно тільки одну свіжу тему.
    Я так думаю,що двигун форума не дозволить зробити форум у форумі. Особисто мене півміри не влаштовують.
     
  10. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    А в мене зверху . Влаштовує в принципі . Бо тут форум в основному будівельний тож деревообробка являється просто ланкою єдиного помешканняоблаштовувального ланцюга а не центральним пунктом hello

    пс - це не значить що мені не хочеться щоб тут було стільки ж цікавого "руху" як в розділі скажімо опалення чи дахобудівництва . Але це ж лише початки так що все залежить від нас з вами ,-)
     

Поділитися цією сторінкою