Новый раздел - деревообработка

Тема у розділі 'Деревообработка', створена користувачем Dmitry, 28 бер 2011.

  1. Peter2

    Peter2 Новачок

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    38
    Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    Так, згоден. Це одна з головних болячок форумів,коли теми засмічуються та тонуть. Я вже давно і не один раз на російському форумі пропонував цікаві перспективні теми віддавати на модерацію автору. З однієї сторони це було б визнання і подяка автору,заохочення до створення інформативних тем,а з іншої гарантувало б порядок в темі. Можливо ця ідея сподобається на цьому форумі?
    Я також вже ,практично, запустив свій сайт. Поки не рекламую, бо він слабо завантажений матеріалом. Можу без проблем в піддомені запустити форум,але я не зможу його розкрутити. В мене ще не того рівня майстерня і роботи, щоб виходити на велику аудиторію і притягувати до себе людей. Та і методи роботи в мене не зовсім стандартні. Не впевнений,що їх можна пропонувати для всіх. Наприклад, я не використовую ні фуганка ні рейсмуса. Вони в мене є, але стоять під шаром пилу, не відчуваю їх потребу. Навіть відчуваю їх шкоду.
    Тому не знаю іншого імені, крім DODG,хто б міг підняти український форум по деревообробці. І прошу зрозуміти мене правильно. Я не проти росіян і їхньої мови. Допускаю на форумі двомовність. Але платформа має бути українською, щоб ніхто не забороняв українську мову. Адже виростає молодь, яка взагалі не вивчала російську мову. Над ними просто насміхаються на російських ресурсах і вони намагаються їх обходити.
     
    4 користувачам це сподобалось.
  2. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    Peter2

    Ось це дуже цікаво :) Розкажіть чим їх заміняєте ?


    " В мене ще не того рівня майстерня і роботи, щоб виходити на велику аудиторію і притягувати до себе людей. Та і методи роботи в мене не зовсім стандартні. Не впевнений,що їх можна пропонувати для всіх."

    - зайва скромність або не зовсім правильна самооцінка . Мені наприклад цікаві всі роботи , неважливо чи це початківець чи профі , а нестандартні методи то взагалі неймовірно цікаво !

    Викладайте щось своє , бачите я ще повний профан в деревообробці а вже скільки тем настрочив :-D Нічого в цім страшного немає ;-)Активність та позитив притягують відповідне hello
     
    1 людині також подобається це.
  3. Peter2

    Peter2 Новачок

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    38
    Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    Якщо коротко,то відразу шліфую. Більш детально,може,в іншій темі.

    Так,цікаво спостерігати збоку. Але я знаю,що отримаю шквал підступних запитань,неприємних коментарів. Щось нестандартне,особливо нове, завжди сприймається в штики.Вже проходив на російському форумі і тепер намагаюсь більше мовчати.
    Якось побачили колеги щит,зклеєний з дошок із під циркулярки і не повірили,що так може різати пилка.То хто повірить, якщо я фото виставлю в інтернеті? Виставляти себе на сміх? Не приємно це.
    Поки що,думаю,це добре.Форум(розділ) не розкручений і його треба підтримувати.
    Успіхів та натхнення.
     
    1 людині також подобається це.
  4. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    "Щось нестандартне,особливо нове, завжди сприймається в штики" не завжди .:)beer

    "Поки що,думаю,це добре.Форум(розділ) не розкручений і його треба підтримувати.
    Успіхів та натхнення."

    еЙ еййєй !drel
    а підсобити ? :-D ;-)
     
    1 людині також подобається це.
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    Peter2, щось це ваше повідомлення не зовсім зрозуміле.... :

    - а може буде хоч одне спасибі???? ., якщо у вас високій рівень , і бачите з сторони як хтось тупо не бачить правильне рішення, йому ніхто не підсказує.., то не можна хіба витримати шквал негативу нетямящих, чи теоретиків після підсказки, за одне щире дякую ;-).., я це не розумію.

    ... для обговорення рос. форумів можемо зайти в окрему гілочку і там висказати все що думаєм, з їх відношенням постійно стикаємся на різноманіт. темах, давайте краще про деревообробку...

    - не правильно ... як на мою думку, далеко не спеціаліста,.. мені наприклад вкрай не вистачає досвіду, та підказки для вирішення деяких нюансів, а ви мовчите..., як не створюєте нові гілки,.. можливо в вашому випадку є резон, але ДОПОМОЖІТЬ нам... які пробують щось творити своїми руками .

    - а це вже як в майстра настрій буде..., з боку дуже прикольно наблюдати як кадр мучиться ..., просит , а допетрати не годен..., судя з дати його поста йому навряд уже хтось допоможе..., і т.д..... .
     
    1 людині також подобається це.
  6. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    orex_
    Останню думку якось.. не вловив .hello



    "для обговорення рос. форумів можемо зайти в окрему гілочку і там висказати все що думаєм, з їх відношенням постійно стикаємся на різноманіт. темах, давайте краще про деревообробку..."

    Воно й не дивно . Та давайте не будемо про погане .:-D


    Тут на форумі певне не обовязковий строгий контроль за чисто інформативною цінністю теми чи повідомлення . Людям які зайдуть на форум та побачать хороші меблі ,столярку, розповідь чи фоторепортаж про те як вони виготовлялися, цікавими будуть не тільки технічні нюанси, але і сам майстер , його стаж , прийоми , відношення та навіть особистість . Все варто побачити в комплексі , так цікавіще , тому певна кількість флуду не завадить .:) А от тем в нас малувато . І справді, нажаль дуууже багато наших столярів надають перевагу розвиванню форума "певного іноземного шовініста" та терпінню хамського відношення замість зручно ,на одному рівні очей, робити те саме "в своїй хаті " ... Парадокс , совкова відрижка , хто зна ...ХЗ :-[
     
  7. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    - Доброго , я підозрю, що деякі майстри .., настоящі майстри які мають путужний багаж знань, опит і т.д. ... то в них при погляді на попитки не спеца "щось родити" з наявних заготовок, інструмента.., не виключено але може проскочити така думка як я написав.
    Любий з нас може помилятися, і моя думка можливо хибна, але маємо що маємо.
     
  8. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    orex_

    beer З одного боку так а з іншого , чули може таке прислівя ? -

    " теоретик - це невміючий плавати чувак викинутий в море з рюкзаком повним книжок по синхронному плаванню на спині " ;-):-D
     
    2 користувачам це сподобалось.
  9. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    beer
     
  10. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Новый раздел - деревообработка

    DODG
    Як ви це бачите? Може кожен з нас зможе чимось допомогти?
    А чи плануєте розміщення форуму на своємі сайті?
    orex_ Тут можуть бути ще інші варіанти - не працюють в інтернеті, не працюють за ПК, не хочуть розповідати про свої прийоми роботи, форуми їх не цікавлять і т.д.
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою