Як зробити опалення двома котлами - газовим і твердопаливним

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем BVM, 28 бер 2011.

  1. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Re: Відповідь: Є два котли: газовий і твердопаливний, як розташувати в системі??

    от почитають форумчани нашу переписку,і підключать ТП котел до пластикових труб,виставлять температуру 85с,і будуть безмежно"раді",ви ж пишіть,що у вас система опалення з металевих труб,гравітаційна,та для чого тоді газовому підігрівати обратку ТП котлу взагалі не зрозуміло.
     
  2. Djon

    Djon Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Днепропетровская обл.
    Re: Відповідь: Є два котли: газовий і твердопаливний, як розташувати в системі??

    На ночь открыты два котла, а утром ТТ котел перекрываеться вентилем. ТТ котел до утра только успевает остыть, так что страшного в этом ничего нет.
    А чем Вам не нравяться пластиковые трубы? Выдерживают они свыше 100 градусов.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Є два котли: газовий і твердопаливний, як розташувати в сис

    тільки не починайте академічної суперечки, що краще - метал чи пластик.. :)
     
  4. BVM

    BVM Майстер

    Повідомлення:
    260
    Симпатії:
    36
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Є два котли: газовий і твердопаливний, як розташувати в

    Правильно, а то я тепер буду думати, які труби ставити. )
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Є два котли: газовий і твердопаливний, як розташувати в системі??

    для попередження всяких суперечок: метал оправдовує себе при обв'язці твердопаливного котла у випадку повного википання теплоносія з теплообмінника котла при подальшому інтенсивному горінні палива. Тоді тепло від перегрітого до 250-400 градусів теплообмінника втратиться на металевій обв'язці і не поплавить подальшої пластикової розводки.
    Допоки теплоносій з кола весь не википів - метал немає переваг перед пластиком, а має лиш недоліки.
     
    1 людині також подобається це.
  6. Djon

    Djon Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Днепропетровская обл.
    Re: Є два котли: газовий і твердопаливний, як розташувати в системі??

    Я, ни в коем случае, не уговариваю автора темы на пластиковые трубы. Да действительно у меня система отопления - метал, но некоторые отопительные приборы, которые я устанавливал сам, присоеденены пластиком.
    Но мы отвлеклись от темы. Я прочитал проблему и дал совет - так как сделал сам - дешево и сердито. А автору решать, что делать. По моему таких советчиков, как я, здесь учавствует много. Так что BVM - выбирай.
     
  7. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Re: Відповідь: Є два котли: газовий і твердопаливний, як розташувати в системі??

    А чем Вам не нравяться пластиковые трубы? Выдерживают они свыше 100 градусов.[/QUOTE]

    назвіть виробника таких труб!!!
     
  8. Djon

    Djon Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Днепропетровская обл.
    Re: Є два котли: газовий і твердопаливний, як розташувати в системі??

    Я установил самодельный бойлер и подключил его металлопластиковыми трубами. Купил трубы на базаре самые дешевые, наверное китайские или вообще местного производства. Котел иногда (летом, когда грею ГВС) закипает - на трубы жалоб нет. Видел у некоторых СО с чистого пластика. Повторюсь - а чем Вам не нравяться пластиковые трубы?
     
  9. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Re: Є два котли: газовий і твердопаливний, як розташувати в системі??

    вони мені подобаються,для обв"язки ТП котлів вони не підходять,ось і все.
     
  10. Djon

    Djon Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Днепропетровская обл.
    Re: Є два котли: газовий і твердопаливний, як розташувати в системі??

    Бряхня. Выдерживают хорошую температуру, а чтоб не расплавились - спать меньше нодо.
     

Поділитися цією сторінкою