Як зробити опалення двома котлами - газовим і твердопаливним

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем BVM, 28 бер 2011.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Як зробити опалення двома котлами - газовим і твердопаливним

    схема показує ідею, а все, що потрібне, але не зображене - повинно бути змонтовано.
    якщо говоримо про мою схему - тоді нічого перемикати не потрібно. Все на автоматі працює.
    ТП котел холодний - гріє газовий. Розігріли його - газовий сам вимкнеться, через перегрів, система грітиметься від ТП котла.

    Добавлено через 2 минуты 48 секунд
    бажано б було вимикати циркуляційний газового котла при роботі ТП котла, адже він прцюватиме, хоч газ не горітиме. Найпростіше - відключати вручну газовий від 220.
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Як зробити опалення двома котлами - газовим і твердопаливним

    Ось ще один варіант поєднання котлів:

    [​IMG]

    Буду вдячний за коментарі.
     

    Вкладення:

  3. Букет

    Букет Підмайстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львов
    Voyutichi Я часто дивлюся Ваші коментарі ібагато чого зрозумів, але багато не доганяю. Робив собі опалення сам на 110 м.кв два поверхи , нижня розводка, труби і батареї рахував сам. Система проста. Зараз хочу вставити теплу підлогу на двох поверхах у санвузлах та нижньому коридорі, а также хочу вклинити електричний котел. Міняю саморобний котел на віадрус.Акумулятора нема можливості вклинити. Мене найбільше цікавить, як вклинити ТП внизу і чи можна на другому поверсі підєднати до системи ТП і які ще туди прибамбаси вставляти(крани, термоголовки, тощо). Як самому зібрати колектор на 2 виходи, що туди треба і чи потрібно циркул помпа на колектор окремо.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Як зробити опалення двома котлами - газовим і твердопаливним

    якщо батареї з боковим підключенням - тоді герц 1720124 або 1720123 від радіатора у підлогу, а з неї - в зворотку системи. Так можна зробити підігрів невеликих площ без капітальних переробок системи. Якщо батареї з нижнім підключенням - тоді прийдеться складніше, але все-таки можливо.

    Якщо сильно хочеться - тоді скучуйте банально з трійників, можна з поліпропілену спаяти. Але гребінка на два контури зі своїм вузлом підмішування оправдана на контури із 20-ї труби на великі площі. На практиці такого не зустрічав. Дорого це.


    Букет, погортайте теми у розділі "теплі підлоги", та є ваш варіант.
     
  5. Букет

    Букет Підмайстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львов
    Re: Відповідь: Re: Як зробити опалення двома котлами - газовим і твердопаливним


    А можна тут детальніше?
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Як зробити опалення двома котлами - газовим і твердопаливним

    та складно викручувати труби від "бінокля" Внизу радіатора з нижнім підключенням є пробка - туди і вкручувати кран обмежувача, а підлогу приєднати до трійника відгалужувача від магістралі. В "біноклі" заглушити кран зворотки.
     
  7. Букет

    Букет Підмайстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львов
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Як зробити опалення двома котлами - газовим і твердопаливним

    Voyutichi! А що таке біноклі і що таке трійник відгалужувача?
     
  8. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Як зробити опалення двома котлами - газовим і твердопал

    Ось
     

    Вкладення:

    1 людині також подобається це.
  9. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Як зробити опалення двома котлами - газовим і твердопал

    Десь так
     

    Вкладення:

    2 користувачам це сподобалось.
  10. Букет

    Букет Підмайстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львов
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Як зробити опалення двома котлами - газовим і тверд

    AKit! Я так зрозумів, що ці "біноклі" докуповуються окремо.
    у мене нема на батареї такого
    а що то за кран обмежувач потоку

    Добавлено через 9 минут 41 секунду
     

Поділитися цією сторінкою