Какой кондиционер выбрать? Помогите советом!

Тема у розділі 'Вентиляция и кондиционирование', створена користувачем winter, 26 бер 2008.

  1. AMOROSO

    AMOROSO Бригадир

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    132
    Ну так, за ті гроші можна конвекторами пару років опалювати..)
    Neoclima Alaska COP (робота на обігрів)4,6 (5,1 вC&H)
    Рівень шуму, внутрішній блок 41/38/24 дБ... (19/22/28/39 дБ в C&H) приміщення - дитяча кімната..
    З.І. ціна звичайно спокушає..)
     
  2. Богуслав

    Богуслав Майстер

    Повідомлення:
    177
    Симпатії:
    62
    Питання до тих у кого є кондиціонер. Фактично кондиціонер потрібен на 30-40 днів у влітку. Потім він ставиться на консервацію. Чи псується кондиціонер на консервації? Кондиціонер мобільний, переносний. Який можна покласти в тумбочку на зберігання.
     
  3. Богуслав

    Богуслав Майстер

    Повідомлення:
    177
    Симпатії:
    62
    Що в нікого нема кондиціонера?Розпитую, тому що хочу придбати Б.У. мобільний кондиціонер на ОЛХ.
     
  4. Ant0ny2a

    Ant0ny2a Бригадир

    Повідомлення:
    166
    Симпатії:
    197
    Адреса:
    м. Суми
    Це щось нереальне, щоб покласти до тумбочки. У мене мобільний кондиціонер сам як тумбочка, важить кілограм з 35 і висотою майже 80 см.
    До того ж мобільний кондиціонер має ззаду трубу, через яку виходить гаряче повітря, її треба кудись прилаштувати, щоб гаряче не поверталося до кімнати. Я вирахував, де в стіні проходить вентиляційна шахта і пробив до неї отвір для цієї труби.
    От тільки шумить цей агрегат дуже, спати при його роботі неможливо. Тому звечора нахолодив і вимкнув. А як стане жарко, то серед ночі можна балкон відкрити.
     
    Богуслав подобається це.
  5. Богуслав

    Богуслав Майстер

    Повідомлення:
    177
    Симпатії:
    62
    Мені в майстерню на літо, трубу запхаю в димохід. Тяжко працювати при +30 градусів, як сьогодні. Тумбочку для кондиціонера зроблю сам без проблем. Що порадити на рахунок б.у ? І як він при зберіганні не псується випадково?
     
  6. Ant0ny2a

    Ant0ny2a Бригадир

    Повідомлення:
    166
    Симпатії:
    197
    Адреса:
    м. Суми
    А чому там псуватися? Аби не заіржавіло. В інструкції пишуть тільки злити конденсат.
    А так, та модель що в мене, може і обігрів робити. Причому не ТЕНом, а працює як тепловий насос. В такому випадку з труби вже охолоджене повітря дує.
     
  7. Богуслав

    Богуслав Майстер

    Повідомлення:
    177
    Симпатії:
    62
    Я мав на увазі може потрібно раз у два тижні регулярно запускати аби система не закисла. Щоб мотор не залип.
     
  8. Ant0ny2a

    Ant0ny2a Бригадир

    Повідомлення:
    166
    Симпатії:
    197
    Адреса:
    м. Суми
    Та ні, там масло у компресорі, яке змащує і система закрита. Діватися маслу нікуди, все герметично.
     
    Богуслав та Бригадир подобається це.
  9. Богуслав

    Богуслав Майстер

    Повідомлення:
    177
    Симпатії:
    62
    Холодильник подібне до кондиціонера по роботі. Холодильник в мене простояв два роки без роботи. І в мене прийшла думка зробити з нього кондиціонер. Та після простою не хоче працювати. Щось клацає напевне реле, але не гудить. Закис напевне?
     
  10. Ant0ny2a

    Ant0ny2a Бригадир

    Повідомлення:
    166
    Симпатії:
    197
    Адреса:
    м. Суми
    У холодильника потужності замало для таких цілей.
    А не гудить - десь контакт пропав. Чи в реле окислилися, чи у місці приєднання до контактів компресора.
     
    Богуслав подобається це.

Поділитися цією сторінкою