Отопление электричеством

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Artur, 3 лют 2011.

  1. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Нельзя конвектора(любые) ставить под окном и на сквозняках, потому что щуп термостата не должен обдуваться потоками воздуха со стороны. Это может привести к перегреву нагревательного элемента. Только поток теплого воздуха от нагревательного элемента гарантирует надежную работу конвектора.
     
  2. Artur

    Artur Прораб

    Повідомлення:
    431
    Симпатії:
    265
    Адреса:
    Запорожье
    А гдеж их тогда вешать? Если не под окном, то из окна будет "дуть"?

    Добавлено через 8 минут 27 секунд
    Может вот стакими вот штуками заморочиться?
    [​IMG]
    Правда непонятно, что там за теплоноситель. если вода, то не вариант.
     
    1 людині також подобається це.
  3. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Не знаю, я только в конвекторах разобрался хорошо. Если масляный, то наверное где угодно можно ставить, но инструкцию желательнор прочитать
     
    1 людині також подобається це.
  4. Silvanore

    Silvanore Майстер

    Повідомлення:
    123
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Україна, Суми
    Можна і такими. Це в принципі аналог електродного (іонного) котла.
    Переваги: мале споживання енергії, теплонолсій спеціально приготований розчин (Т замерзання -15 град.С), мобільність, можливість використання без нагляду (ситема антизамерзання), можливість обєднувати в мережу до 3х радіаторів. Недоліки: необхідність спостерігати за концентрацією хімії в розчині (дуже важливо), боїться падінь, невелика надійність зєднання нагрівача та радіатора.
    Я Гадаю Найкращий спосіб обігріву дачних приміщень невеликої площі - це інфрачервона плівка.
    Переваги: мале споживання енергії на 1 м.кв., швидкий нагрів теплоносія- плівки, швидка передача тепла від теплоносія до предметів, а потім до повітря, установка (Найкраща) на підлозі та плінтусах, установка по стінах, установка на стелі, вартість 1 м.кв. від 25 до 40 дол.США., надійність плівки прямо залежить від вартості.
    Недоліки: боїться заливання водою як будь який електричний прилад, не бажано в плівку забивати гвіздки, обовязково необхідно чим небудь покривати (ковролін, лінолеум, ламінат, плитка, шпалери, гіпсокартон), розводка живлення для смуг плівки.:-[
    А також із спеціальної плівки можна робити міні парну-лазню.

    Добавлено через 11 минут 42 секунды
    Масляні радіатори мають хороші переваги: це дуже велика мобільність, повільний розігрів з довгою віддачею тепла в навколишнє середовище, можливість використовувати як сушильню (не закривати вічка термостата), дуже низька ціна, але має і недоліки: боїться падінь, дуже часто протікає, має властивість замерзання, площа віддачі тепла в повітря - площа поверхні радіатора (погана конвекція), важко об'єднувати в мережу. :-[
     
  5. Silvanore

    Silvanore Майстер

    Повідомлення:
    123
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Україна, Суми
    Відповідь: Re: Отопление электричеством

    Можливо ти правий, але коли конвектори стоять в системі із зовнішнім термостатом то тоді, по твоєму, вони ненадійно працюватимуть.
     
  6. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Re: Відповідь: Re: Отопление электричеством

    Это какие конвектора с внешним термостатом? Это бытовые?
     
  7. Silvanore

    Silvanore Майстер

    Повідомлення:
    123
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Україна, Суми
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Отопление электричеством

    Цікаво. А ти знаєш інші електроконвектори?:-[
     
  8. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Я нет. Но Вы сказали, что есть конвекторы, которые можно ставить в системе с внешним термостатом. Я спросил, какие это? А Вы теперь у меня справшиваете :( . Если Вы в остроумии поупражнятся хотите, то это не та та тема.
     
  9. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Отопление электричеством

    Silvanore,
    Це дуже цікаво! Але чому "міні"? Напишіть детальніше.Може дайте зсилання, (краще в П/П)
     
  10. Artur

    Artur Прораб

    Повідомлення:
    431
    Симпатії:
    265
    Адреса:
    Запорожье
    Плівка інфрачервона, воно може і краще, алеж ціна одного квадратного метра наближається до ціни одного конвектора. А скільки метрів треба купити, щоб кімнату обігріти? А це дача, дуже багато грошей вкладати нема бажання :) І саме через невелику вартість конвекторів, я ними і зацікавився.
    І всеж таки я не розумію, чому конвектори не можна ставити під вікно?

    Добавлено через 14 минут 29 секунд
    Вот например фото с рекламного сайта
    [​IMG]
    конвектор установлен под окном
     

Поділитися цією сторінкою