Отопление электричеством

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Artur, 3 лют 2011.

  1. Silvanore

    Silvanore Майстер

    Повідомлення:
    123
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Україна, Суми
    Пардон.
    Ви праві. Але хочу зауважити що це конкретні запитання, а не такі як Ви написали попередньо. Яке запитання така й відповідь.
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Отопление электричеством

    Прийміть і мої вибачення. :Hi:

    Я розраховував що є якесь удосконалення щодо рівномірності відбору тепла від акумулятора.
    Якщо вже виходять з таки приладом на ринок, тоді це повинно бути вирішено.
    Якщо це секретно - тоді хай, мене цікавить тільки чи це присутнє у виробі.
     
  3. U.S.Energy

    U.S.Energy Майстер

    Повідомлення:
    242
    Симпатії:
    57
    Адреса:
    Киев
    В теплонакопичувачі присутні отвори та заслінка, яка автоматично закривається в проміжок часу, коли нагріваються магнезитові блоки.
    після того, як закінчилася дія "нічного дешевого" тарифу - заслінка автоматично відкривається і..:

    1) в статичних теплонакоп. подається природньою конвекцією гаряче повітря в приміщення. (більше-менше регулюється вручну закриванням-відкриванням заслінки)

    2) в динамічних ТН вбудований вентилятор, який регулюється терморегулятором. Вентилятор автоматично регулює подачу теплого повітря в приміщення.


    Тобто вночі кімната нагрівається за рахунок температури стінок теплонакопичувача, а вдень - стінки+тепле повітря.

    (не знаю як зменшити друге зображення, та що вибачайте за розміри на пів сторінки:-[:-[)

    [​IMG][​IMG]
     
  4. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Навпаки, краще видно - не треба придивлятися :)
     
  5. Alexandra85

    Alexandra85 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Какие у кого стоят электрические котлы: ТЭНовые или электродные? Насколько сильно они расходуют электроэнергию и какие у вас возникали проблемы при установке и пользовании ими? Какие будут советы по выбору и монтажу отопительной системы? Заранее спасибо:)
     
  6. Сергей 31

    Сергей 31 Бригадир

    Повідомлення:
    436
    Симпатії:
    145
    Адреса:
    Киев
    Тэновые котлы это все знают.
    Электродные чуть интересней. Это всем известный кипятильник, два лезвия, а посередине спичка. Дистиллированную воду этот прибор не нагревает по определению, по этой причине теплоноситель подсаливают и.т.д. И как следствие эти котлы не могут работать в паре с другими котлами.
    Во многих странах использование этих котлов запрещено. Представьте, если у этого кипятильника отгорит ноль.
    Еще бывают индукционные котлы, но это уже другая тема.
     
  7. SlavikG.

    SlavikG. Підмайстер

    Повідомлення:
    69
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Украина
    Смотря как вы будете использывать(у меня как основным нагревом-газа нет) эти котлы. Расскажу как было у меня: Подключил к системе (пл. 90кв. + 55 кв. теплый пол) в начале электродный 12 квт.( КИТОТЕРМ 12квт 380в)
    Мои отзывы о котлах ( на улице +5 гр.):
    - Котел электродный создан для ПОДДЕРЖКИ температуры, а не для НАГРЕВА, очень долго где-то возле 4 ч. был нагрев воды темп. с.+15гр. до +50 гр. = 12грн.(н.тариф)
    + если вода темп. + 50гр. за 8 часов при ночном тарифе = 5 грн.
    Меня такой не устроил по причине очень долгый нагрев с почти с нуля.
    Поставил ТЭНОВЫЙ Днепро 12+12 квт. 380в.
    + за 15 минут батареи 50 гр. за 8 часов = 11 грн. при темп. на улице 0 гр.( дома +22)!
    При морозах -15 = 15 грн.(ночка)
    - разница в оплате.(но намного эфективно)
    Так что решайте проверено!
     
  8. Инсталятор

    Инсталятор Новачок

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Щоб зрозуміти різницю між теновим і електродним котлами досить відкрити підручник фізики і подивитись закон Джоуля-Ленца Q=I*I*R*t=U*U*t/R, у тенового котла опір спіралі ТЕНу постійний і розрахований відповідно до потужності, а опір води між електродами різний, в залежності від наявності солей в ній. Тому говорити про якусь точну потужність електродного котла не можливо, а стверджувати, що вони економічніші за тенові, взагалі дурниця.
     
    BodyLove, Potapapapa та roosewelt подобається це.
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Отопление электричеством

    треба у підпис таке написати:)

    Я в електродних міняв активну площу електродів. Були ступінчасті варіанти, а були і з плавною зміною. Типу вводив якісь ізоляційні перегородки між електродами або перемикав нагрів на коротші електроди ( в залежності від модифікації котла)... Котел міг стартувати на холодно з 80% потужності.
     
  10. Инсталятор

    Инсталятор Новачок

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Я про те, що в випадку електродних котлів говорити, що він має потужність NкВт неможливо, вона буде залежати від води, і може коливатись від 0 до хN, для будь-якого конкретного котла. Закон збереження енергії, на жаль, непохитний.
     

Поділитися цією сторінкою