Котел TEPLOWEST що скажете?

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем g_team, 25 січ 2011.

  1. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Став інтересуватися так само котлами , може хто підкаже в яку копійку обійдеться водяний обігрів , треба обігріти 6 приміщень загальною площею 89квадратів , прийдеться із газ управлінням договорюватися , вони також гроші візьмуть за свої послуги . І скільки це виходить в гривнях в загальному , можливо хтось володіє такою інформацією ?
     
  2. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Вас цікавить ціна питання установки обігріву чи вартість подальшої експлуатації? Взагалі однозначно ні на перше ні на друге питання відповіді нема, в залежності від умов цифри можуть відрізнятися в рази.
     
  3. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    На першому етапі цікавить ціна всього обладнання із установкою//додам маю шість вікон // при експлуатації теж є додаткові витрати.
     
  4. _Sirgo

    _Sirgo Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Всім доброго дня, користуюсь котлом тепловест 24 кВт димохідний. Хочу встановити датчик зовнішньої температури повітря.
    Кімнатний термостат вже встановлений. Та справно працює.
    Підкажіть як правильно це зробити.
    Яким кабелем, правильне розміщення датчика, як налаштувати котел після підключення?
    Наперед вдячний за відповіді.
     
  5. нови4ок

    нови4ок Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    добрый день! котел Тепловест OPTIMA. при включении в сеть индицирует ошибку Е14. описания ошибки не нашел. прошу подсказать.
     
  6. Михайло333

    Михайло333 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    1
    Привіт. Котел Тепловест АГД 18 С-М, така проблема, тиск біля 0,8 по манометру котла, котел відключився (низький тиск , помилка Н2О),подпітка у мене окремо на системі, я начинаю качати але тиск дивлюсь не міняється , качаю далі і спрацьовує аварійний клапан в котлі (3,5 ат), я спочатку не зрозумів, по манометру тиск залишився 0,8, ще раз качаю і знов спрацьовує клапан аварійний, тоді вже до мене дойшло що манометр не працює. Ок, далі я думаю собі що манометр це просто показовій прилад , має бути датчик який дає команду на плату управління, чисто інтуєтивно знаходжу ззаді насоса і два провода з нього просто перемичкою перемикаю, котел почав працювати як звичано, без якихось проблем. Є така думка що десь забило щось? Знімав з манометра переднє стікло , думав може стрілка заклинила..., руками стрілку рухав, нічого не дало.
    --- добавлено: 10 січ 2021 у 21:23 ---
    Потім манометр поставив на систему окремо, все прцює добре, це він так закінчив працювати минулий сезон, літом якось забув про котел , осіню знову запустив він теж відпрацював нормально. манометр стоїть на одному місці.
     
    Останнє редагування модератором: 18 січ 2021
  7. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Манометр швидше за все робочий. Забивається як правило підводка. Прочищається голкою.
     
    Останнє редагування модератором: 19 січ 2021

Поділитися цією сторінкою