Подорожание электроэнергии - реальность этого года. Рецепты сохранения бюджета

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем Sotrudnik, 15 січ 2011.

  1. Sotrudnik

    Sotrudnik Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.025
    Симпатії:
    657
    Адреса:
    Херсон
  2. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    "Следует отметить, что "Энергоатом", подавая расчеты в НКРЭ, хотел повышения тарифов до 32,35 коп./кВт при объеме отпуска электроэнергии компанией 83,4 млрд кВт в 2011 г."

    Sotrudnik, взято от туда, по вашей ссылке. Если это они хотели такой отпускной тариф с АЭС, то шоб у ных у всих не стояло от радиации! Совсем гады охренели!
     
  3. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    аматор1, да те кто что-то по ценам решает в энергоатоме далеко от радиации сидят, а аппетиты у них ого-го:)
     
  4. Sotrudnik

    Sotrudnik Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.025
    Симпатії:
    657
    Адреса:
    Херсон
    А вот с сайта НКРЭ:
    http://www.nerc.gov.ua/control/uk/publish/article?showHidden=1&art_id=102051&cat_id=34446
    Конечному потребителю (2 класс) - тариф в январе 73,03 коп/кВтч (без НДС) ( а декабре было только 68,6) за кВтч. Неплохая "дельта" для поставщиков электроэнергии. А думаете, легко ее транспортировать многими килоВаттчасами круглосуточноrofl
    Кстати - это получаецца практицки 11 центов. Мы в Европе, однакоvictory
     
  5. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Використовую в місяць порядка 800-900 кВат.
    За Грудень 854 кВт.
    Я не багач, сім"я з 3 людей; маю пралку, бойлер, теплу підлогу на кухні і в ванній кімнаті, 2 масляні обігрівачі, посудомийку, телевізор, комп"ютер, витяжку, освітлення, не кажу вже про мікрохвильовку, кух.комбайн, праску і таке інше, по вихідних користуюся електроінструментами.
    Підкажіть будь-ласка, як економити, я і так не шикую, за електрику плачу завжди вчасно.
    Не знаю, як споживати менше, не митися не можливо, мерзнути не вигідно, в брудному теж не походиш, посуд не мити собі дорожче, лампочки повикручувати - так це взагалі нерозумно; отже практично ні від чого відмовитися не можливо, не кам"яний вік на дворі...
    Дізнавався про багатотарифні електролічильноки - задороге задоволення, та й не скоро окупиться, швидше коофіцієнти поміняють ніж він встигне себе окупити і почне економити, а ти все по ночах роби - і пери, і мий, і грійся, - що ж я не людина?
    Красти електрику знаю як, але ніколи такого не робив, вважаю себе порядною людиною.
    Держава сама заганяє в безвихідь....
    Прокоментуйте будь-ласка, буду вдячний за будь-які відгуки.

    :Hi:
     
  6. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.886
    Симпатії:
    82.186
    С такими электроприборами, думаю многотарифный счётчик окупится быстро.
    Чтобы не отвлекатся на стирки, бойлер и т.д - установите на них реле времени (автоматически ночью включат).
    Тёплый пол тоже можно по программе включать.
     
    1 людині також подобається це.
  7. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Подорожание электроэнергии - реальность этого года. Рецепты сохранени

    На жаль з такими енерговитратними приборами мова про економію йти не може. Якщо є можливість робіть індив.водяне опалення.В багатоквартирних будинках воно себе виправдовує досить швидко( за рахунок теплих стін , стель і підлог сусідів).
     
    1 людині також подобається це.
  8. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Дякую, не вигідно, 35 кв.м площа квартири.
    Вночі тільки на опаленні можна зекономити, пралку не включу - сусіди... А посудомийка все теж шумить, не поспиш...
    Хіба тв вночі дивитися...

    Добавлено через 6 минут 58 секунд
    А тепла підлога в мене взагалі на 35 градусів завжди, терморегулятор працює.
     
  9. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.886
    Симпатії:
    82.186
    Так а зачем? Днём, если никого нет - отключать программно, на ночь - тоже отключить (до 5 утра скажем)
     
  10. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Пробував, на прогрів близько 2 годин на 1 градус, а при відключенні за 1 годину падає на 1-2 градуси.
    Тепловтрати тільки через вікна (пластмаса), під підлогою - пінопласт, на стелі - г/к конструкція.
    На мій погляд ці всі "модні" терморегулятори - це фікція, прогріти підлогу довго, щоб так точно регулювати. В мене Ай-варм 710, теплолюкс.
     

Поділитися цією сторінкою