В кого який розхід газу?

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем b_andriy, 28 гру 2010.

  1. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    97 кубів за теплий січень 2020 року вийшло на опалення моїх 250 метрів у Львові. Правда щодень палиться камін (дрова заготовив особисто - це моє життєве хоббі), а Святкові Вечері варилися теж на дровах - кухонне вогнище. У кімнатах тепло, а у велетенській прихожій так собі.
     
    barnych та WalterCV подобається це.
  2. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Я щось цього року як був на різдвяні канікули дома (з 21 ґрудня по 11 січня) не поцікавився що там жінка платить.головне що всі зібрались до купки.донька з Варшави прилетіла, я з Плзні припхався, швагрова з Риму, чи правильніше з Роми.Але коли всі позбирались разом з племінниками і їх дітьми включно виявилось що 150 квадратів то маловато.то мабуть ще трошки добавлю хоча б з 20 м.більше нема смислу, постійно живе там троє люда.але по памяті знаю що на добу йде десь коло 5 кубіків.
    Котел щоб видати 50_60С десь так спалить, менше давати недобре, маю звичайні алюміньові батареї вони з меншою темпеоатурою неефективно працюють.
     
    Останнє редагування: 1 лют 2020
    Placer та WalterCV подобається це.
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    То увас все неутеплене.я маю на утепленому 150 м.кв. за грудень коли живуть просто собі 3-4 людини розхід 100кубіків.то собі був відслідкував в той рік коли натягнув восени венильовпний фасад на хату.
    То з'їло десь2т.Є на той час одну зарплату.Я порахував що можу собі дозволити такий внесок в покращення екологічної ситуації.Пройшло 12 років...
     
    WalterCV подобається це.
  4. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Війна в Україні триває вічно.Єврора наразі відгородилась колючим дротом.Але насправді кордон в мізґах, руцькиц мир має інакші і дивиться інакшими очима.світогляд такий - накуй строить , своруєм.
     
    WalterCV подобається це.
  5. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута
    1600 кубів. 160 м 2. Часто гості. Опалення + гаряча вода, що правда є і бойлер.
    upload_2023-5-8_19-45-1.png
    upload_2023-5-8_19-45-21.png
     

    Вкладення:

    Voyutichi подобається це.
  6. napets

    napets Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    львів
     

Поділитися цією сторінкою