В кого який розхід газу?

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем b_andriy, 28 гру 2010.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    а як то всьо попалиш то конє путати будеш, зле то є вкалічіє.
     
    Володимир П та andrij64 подобається це.
  2. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Та нє, конє він н вже з´їв. Нема шо пильнувати.:-D
     
    Voyutichi подобається це.
  3. ocrimenco

    ocrimenco Майстер

    Повідомлення:
    98
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    запорожье
    За 2014 год 1410м3 дом 110 м2 утеплил стены и крышу....из них 600 м3 это гор вода + готовка за год ...800 это отопление...за январь 2015 - 180м3 тепло на улице +1 почти уже 2 недели....котел росс 8 квт...батареи чугун
     
    Voyutichi подобається це.
  4. yroma

    yroma Майстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    Львів
    Добрий день! Витрати газу 2800-3200 м.куб. в рік. Будинок 100 м.кв. утеплений 8 пінопластом,перекриття деревяне без утеплення, котел вайлант 24 двохфункційний, димохід (орієнтовно споживає 2000-2200 м.куб. газу в рік +гаряча вода). Є ще окремостояча літня кухня 25 м. кв. не утеплена(планую), стоїть конвектор данко 9 кВт (орієнтовно споживає 1000 м.куб. газу в рік). Пропорції в споживанні газу будинок-літня кухня є дуже приблизними.
     
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @yroma, Вітаю.
    Не співрозмірний розхід газу між кухнею і будинком. Чи не так???
    Може перевести кухню на дрова і чуток утеплити. Запросто влізете у 2000. У мене вайланд коменний 18-ка, прекрасніша машина.
     
  6. yroma

    yroma Майстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    Львів
    leshiy_40, Добрий день! Я точно не заміряв, але приблизно так і є2000\1000. Коли не зайду в ту кухню то постійно конвектор працює, а в будинку пів години котел поробив і годину-дві не включається(по кімнатному датчику). Тому і склалось таке враження. Заберу в газовщиків свій старий лічильник з перевірки, підключу перед котлом і буду знати точно. А кухню утепляти обовязково буду літом. А вайлант дійсно машина прекрасна, за 6 років жодних проблем. Дякую.
    --- добавлено: 15 фев 2015 в 15:40 ---
    На будинок купив твердопаливний котел, думаю за тиждень-два запущу
     
    Останнє редагування модератором: 23 лют 2015
    leshiy_40 подобається це.
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    У мене вже другий, я у перших рядах ставив, перший був 1984 року випуску.(чистий німець Б/У)
     
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    утепляйте перекриття у мене хата 13на 9,5 плюс приліпена тісно прибудова 4 на 4 в два поверхи з утепленням 10см вата на стінах і 30см.тирсина перекритті в холодному стриху( в прибудові то гірще 20см. пінопласт4на4 і10см пінопласт 4на 3,5 над сходовою кліткою) по підрахунках газової контори за минулий рік 1222м. куб. згідно квитанції я трохи прорахувався - нарахував1115м. куб.
     
  9. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    але, в принципі я рахував на кінець року, а газова то прислала з січневою оплатою за газ. так що я сильно в те й не вникав.
     
  10. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    І що утеплення дає такі результати. В мене два поверхи+ підвал напів в землі. -6000 в рік як пити дати. На другому поверсі де корид і сх. Клітка 1,5 цегли стіна.повалу зібрався ще 5 років назад утепл. Купив кнауф скловату, не розстелив(. Все часу нема.
    Добре що є кчм на дрова.
    Що кажете, як утеплення впливає на розхід?
    Є десь тут тема про утеп фасаду цегл. Буд. Щоб з відгуками користувачів бо про пінопласт щось купу страшилок склали. Мовляв пліснь, задуха, дорого не окупиться.
     

Поділитися цією сторінкою