Як знайти підрядника?

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем Пітон, 9 гру 2010.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Навіяно цією і цією темами.
    Профі, поділіться рецептом як знайти якісного підрядника і взагалі як відбувається сам процес пошуку :)
    Для мене це так: знаходжу якісь координати, дзвоню, домовляюсь про зустріч, як правило у мене, щоб відразу показати що потребую. Людина приходить і тут починається саме цікаве :-[
    Я пояснюю що хочу, запрошений майстер оцінює, але, це я помітив за час будівництва, ніхто ніколи відразу не каже скільки це коштує, хоча кожен знає ціну своєї праці і напевне відразу знає хоча б приблизну вартість робіт :) , 90% всіх майстрів ніколи вам не передзвонять, але однозначно чекатимуть на ваш дзвінок. Чому? Невідомо... :)
    Звичайно, перша зустріч не дає можливість оцінити спеціаліста, тому доводиться вибирати по "зовнішньому вигляду", довіряти інтуїції і сподіватись що ви не помились. Коли робота почалась і виконаний певний об’єм то вже можна про щось говорити, але часто виявляється що насправді "спеціаліст" не такий вже й спеціаліст, і доводиться або прощатись або більш ретельно контролювати і закривати очі на дрібні недоліки, у мене, як правило, друге бо не люблю "давати задню" коли робота почалась. У зв’язку з цим намагаюся домовитись на найменший об’єм робіт для того щоб оцінити роботу. Якщо мені робота не сподобалась ніколи не скажу що зроблено погано:-[ розрахуюсь за виконаний об’єм як домовлялись, але знайду масу причин чому не хочу продовжувати.
    Так от, для мене найважливіше не помились під час першої розмови. Хтось має свої суб’єктивні рецепти як вибирати?
    Наразі стоїть питання робити сходи на другий поверх. Під "чистову" робити мабуть зарано бо ще багато "брудної" роботи, є варіанти: замовити окремо металевий каркас або зварити самому, потім коли закінчу інші роботи замовити обшивку деревом бо сам не зроблю та й з часом проблематично. Але хотілось би щоб каркас і дерево робили одні руки, тоді буде якісніше. Як обрати підрядника?
     
  2. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Лестницы обычно делают в два этапа как вы и планируете. Подрядчик один - без вариантов. Иначе будете слушать что этот какркас кривой, не такой, и все будет теперь в два раза дороже)
     
    1 людині також подобається це.
  3. Алексей Омельчук

    Алексей Омельчук Бригадир

    Повідомлення:
    188
    Симпатії:
    145
    Адреса:
    Херсон
    Я могу и ошибатся,но вот мои наблюдения.
    Хороший специалист это стиль жизни.Он живёт своей профессией,своим ремеслом.О своём деле он может рассказывать долго и с энтузиазмом.При этом он не боится выкладывать профессиональные секреты и тонкости,так как уверен в своих силах и не боится конкуренции.Наоборот у него есть желание передать своё мастерство,часто он работает с учеником или учениками.Профессионал не берёт предоплаты, (кроме как на материалы) так как разбирается в людях и уверен в своих навыках и мастерстве. Он всегда уважительно относится к своим коллегам, и никогда не будет предлагать своих услуг, если его об этом не просят, но никогда не откажет в помощи, если просьбы поступят.У нас в Херсоне с этим как раз проблемы,часто спецы очерняют в глазах заказчика предыдущую бригаду,по поводу и без оного,навязывая свои услуги.Сами заказчики по этому поводу высказывают удивление и недоумение. Профессионал своевременно и охотно прибегает к помощи своих коллег и легко говорит о своей некомпетентности в тех вопросах, где он некомпетентен.У хорошего спеца имеется весь набор нужного ему для качественной работы инструмента.Он привык работать своей кельмой,болгаркой,уровнем...Он аккуратен и щепетилен в работе,посему инструмент его чист и исправен.А сам он одет опрятно и не бедно, так как благодаря своему мастерству хорошо зарабатывает .Да и в общем то он должен создавать позитивное впечатление ,так как в основном человек счастливый и успешный.
     
    4 користувачам це сподобалось.
  4. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Як знайти підрядника?

    Це мабуть на психологічному рівні. Якщо спеціаліст нормальний як людина, то у нього більше шансів стати професіоналом
     

Поділитися цією сторінкою