Інтернет заробіток

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем Влад_@, 4 гру 2010.

?

Ви підзаробляли в інтернеті

  1. Так!І зараз займаюся

    7 голосів
    18,9%
  2. Так але покинув невигідно

    4 голосів
    10,8%
  3. Ні але хочу

    15 голосів
    40,5%
  4. Ні!Ніколи

    11 голосів
    29,7%
  1. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    мій блог?
     
  2. Барон

    Барон Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Луцк
    Всім хто хоче реально щось заробити в всесвітній павутині, раджу прочитати це повідомлення.
    Зараз інтернет просто переповнений сайтами які пропонують вам за короткий час заробити чуть не півцарства.
    Хочу вас застерегти....ніколи не довіряйте тим, хто пропонує вам сотні доларів за місяць ( а деякі навіть і по тисячі)...і скажіть що я не правий. Так не буду спорти, можна, але для цього вам прийдеться просиджувати в інтернеті не по 5-10 хвилин, а цілими днями...і цю суму ви заробите за рік.
    Насправді заробіток в інтернеті потребує часу і зусиль. Людина яка прагне цим займатись має мати не аби яке терпіння.
    Перепробувавши кучу способів я вибрав для себе декілька які приносять мені (хоч і не шалений, але стабільний) прибуток. А власні кошти - це незалежність, самоутврдження Хто хоч раз пробував сам заробити на життя той знає.
    І так перший спосіб заробітку - це заробіток на опитуваннях.Реєсруєтесь по цій ссилці:

    http://www.oprosoff.net/?ref=OTgyODI=

    Після реєстрації вам пропунуватимуть переглянути відеоролики про певні типи товарів, після кожного вам запропонують пройти опитування за яке вам і будуть платити від 15 до 20 рублів. Другий спосіб трохи інший від першого. Переходите по ссилці:

    http://www.monelik.ru/index.php?ref=29267

    реєструєтесь...і починаєте зпробляти. Тут таксамо я і на попередньому вся валюта в рублях. За перегляд рекламного банепа 5 рублів, за скачквання рекламного файла 12 рублів і тому подібне.Далі я думаю по ходу розберетесь.
    Ой чуть не забув. Оплата проводиться на гаманець Webmaney такщо якщо ви його не маєте то створіть.
    Впринципі вся інформація присутня на цих сайтах.
    Ну принципі в мене все, дякую за увагу.
    Успіху вам.:vo:
     
  3. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    Барон, а ви отримували вже гроші від опросовика???
     
  4. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Их там не кто и не увидит)) никогда.Даже писал статейку на эту тему))

    Добавлено через 2 минуты 18 секунд
    А второй еще веслее.

    Барон, НА врага работаешь?
     
    1 людині також подобається це.
  5. b_andriy

    b_andriy Майстер

    Повідомлення:
    115
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Львівська обл.
    найшов новий сайт реклами digital-ventures.net, платить по 10 українських копійок за клік
     
  6. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    "Первая выплата осуществляется сразу после того, как сумма Ваших комиссий достигнет уровня 500 грн. Далее - Вы будете получать деньги каждый месяц через сервис Webmoney."
    Пальцы бинтовать не прийдеться?Столько кликать?
     
  7. b_andriy

    b_andriy Майстер

    Повідомлення:
    115
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Львівська обл.
    ну так можно скриптик написать)
     
  8. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    Як переставили віндовс в мене доступ до мого кошелька і відновити не зміг. Почав заново регеструватися і в мене якись код вискочив, як його розшифрувати?
     

    Вкладення:

    • QRCode.aspx.gif
      QRCode.aspx.gif
      Розмір файлу:
      1,9 КБ
      Переглядів:
      60
  9. ghoster

    ghoster Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Україна
    Зароботок В интернете

    Rich Cow - теперь халявные деньги на webmoney можно заработать на автопилоте.
    Вы можете заработать деньги ничего не делая от 300 до 800 рублей в месяц, просто включая комп (15-20 дней в месяц) и написав о RichCow RU в своем блоге.
    Если чесно такой пассивный заработок в интернете мне понравился. Я не говорю о огромных суммах. Но за что тут платить? Всего-то нужно скачать программу для автоматического заработка она поставить на автозапус. И все. Наверное вы скажите, что такой пассивный заработок в интернете обман. Но суть в том, что Rich Cow продает наши с Вами IP, как будто вы заходите на сайты рекламодателей. Программа Rich Cow не открывает ничего. Просто переотправляет данные о посещении. Система не грузиться, она свернута в трей. Сама запускаеться, сама все делает, халявные деньги на webmoney сами приходят к Вам.
    Система RichCow RU делает автоматические выплаты каждую пятницу, всем юзерам, на аккаунтах которых есть больше 15 руб.

    САЙТ: richcow.ru ВНИМАНИЕ! Для регистрации обязательно нужен ИНВАЙТ ну или реферер (называйте как хотите) на Rich Cow. В поле реферер вводим 8JVSF0916Y


    P.S
    В начале я зарабатывал копейки но потом когда пригласил друзей а друзья друзей мои доходы растут каждый день
    Спасибо за уделенное время

    (НЕ СПАМ ЕТО)
     
  10. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Зароботок В интернете

    Просто піраміда!
     

Поділитися цією сторінкою