Земельний рекуператор

Тема у розділі 'Вентиляция и кондиционирование', створена користувачем Vladimir1964, 22 лис 2010.

  1. Микола28

    Микола28 Підмайстер

    Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    3
    Відповідь: Земельний рекуператор

    Хто служив на флоті? Який принцип системи вентиляції на підводних човнах?

    Добавлено через 10 минут 14 секунд
    У мене будинок цегляний, стіни подвійні. Чи є можливість використати ЗТО для підігріву стін?
     
  2. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Земельний рекуператор

    Ну что, братишки! Есть смелые раскрыть систему вентиляции секретной подводной лодки "Тайфун"? :)
     
  3. Микола28

    Микола28 Підмайстер

    Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    3
    Відповідь: Земельний рекуператор

    Да який там нах... секрет. Зараз в Росії будуються бункери, на випадок ядерної війни, і в них вентиляція - копія з підводних човнів. Просто я на флоті не служив і нюансів не знаю.
     
  4. Vladimir1964

    Vladimir1964 Бригадир

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    115
    Адреса:
    г.Львов
    Відповідь: Земельний рекуператор

    Коля, зайдіть на Гугл , наберіть "Система вентиляции на подводных лодках"- начитаєтесь досхочу...
    А використовувати ЗТО для обігріву стін на рекомендую, скоріше його можна використати для охолодження стін.

    Це в першу чергу установка для повітряобміну.
     
  5. Микола28

    Микола28 Підмайстер

    Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    3
    Відповідь: Земельний рекуператор

    але ж повітря поступає підігрітим до +8. Я ж не з практичної сторони питаю, а поки в теорії.
    П.С. Форум для того, щоб мінятися думками, ідеями. А з таким підходом можна все через Гугл :)))
    З повагою Микола28 і далеко не років :)
     
  6. Skyter

    Skyter Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.442
    Симпатії:
    516
    Адреса:
    Родился и вырос в г. Киев.
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Земельний рекуператор

    Ай я яй, :nu: Voyutichi. Давайте уважать авторские права. речь идет о экономии тысячи гривень в год и стоимости системы несколько тысяч долларов. Думаю любой кто строит дом может себе позволить отблагодарить автора книги 80 грн.:Hi:
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Земельний рекуператор

    Давайте! Тільки от як це має виглядати.. Заплатити 80 грн?

    "Зб. статей. Денис О.Б. — Львів: ЕКОінформ, 2. — 124 c. Ціна — 80,0 г. Книга містить вибрані статті з журналів «Ринок інталяцій», «ЕЛЕКТРОінформ» та «Зелена енергетика», присвячені будівництву з мінімальним споживанням енергії. Головна тема збірки – енергоощадне будівництво, мінімізація енергоспоживання, використання енергії довкілля та максимальна автономність. Описані технології житлового будівництва, матеріали та обладнання які використовуються в інженерних системах будинку. На прикладі будинку «нуль» енергії, створеного в історичному центрі Львова, розглянуто можливість застосування енергоактивних матеріалів і конструкцій, які дають змогу виконати самодостатню систему тепло- й електропостачання.

    Якщо відверто - не відчуваю морального обов'язку віддати 80 грн. Папір мені не потрібний, автор потратив працю для підбірки і паперового оформлення матеріалу. А паперову книгу я не вкрав в нього, тому нема за що платити.

    Хто купить паперовий примірник - хай дає автору 80 грн.

    А якщо я розказую всім про таку книжку - хай автор платить мені за рекламу або подасть мене на суд громадськості за завдані такою рекламою збитки.. :)
     
  8. Snussik

    Snussik Майстер

    Повідомлення:
    290
    Симпатії:
    81
    Адреса:
    Черновцы
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Земельний рекуператор

    Поддерживаю целиком и полностью. Мне эта книга досталась забесплатно при покупке нескольких журналов "С.О.К." на выставке "Аква-Терм" в 08 или 09 г., не помню. Ничего ранее неизвестного для себя я там не нашёл и то ли выкинул, то ли отдал кому-то. Но то, что это не более чем подборка ЧУЖИХ информационных материалов, подтверждаю под страхом... ну, скажем, остаться без ужина (шутю!) Так что никакими АВТОРСКИМИ правами там и не пахнет.
     
  9. saniht

    saniht Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Kiev
    Как успехи с реализацией проекта *?
    Могу поделиться опытом в подобного рода системах ( на прошлой работе просчитывал подобную систему, ее конечно запустили в серию но с очень большим количеством Ляпов которые сводят весь эффект от нее на НЕТ :)
     
  10. Skyter

    Skyter Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.442
    Симпатії:
    516
    Адреса:
    Родился и вырос в г. Киев.
    Это итересно. Делитесь...beer
     

Поділитися цією сторінкою