Відпочинок в Україні

Тема у розділі 'Туризм и путешествия', створена користувачем david.k, 1 лют 2009.

  1. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    Re: відпочинок в Україні

    А я в Карпатах не був:( Зато в Криму часто бував:) Там з дітьми маленькими найкраще в Євпаторії! А зі старшими і любителями прогулятися в Алушту...
    В Алушті всі будинкі розташовані на горі, і набагато дальше від моря ніж в Євпаторіїvictory
    Плануємо ще в Ялту поїхати;-)
     
  2. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Re: відпочинок в Україні

    Судя по отзывам, Ялта - самый дорогой курортный город с расчетом на российские цены и зарплаты. А последние в 2 раза (как минимум) выше украинских.

    Добавлено через 2 минуты 14 секунд
    Фото в студию! bravo
     
  3. Oksana p

    Oksana p Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    50
    Адреса:
    Украина
    А мне в Крыму нравится Севастополь, люблю этот город, есть что посмотреть, но это для тех кто не любит целый день лежать на пляже.
     
    геоцинт подобається це.
  4. gwg1

    gwg1 Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    3
    Крым
     
  5. геоцинт

    геоцинт Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Киев
    Я любитель Крыма. Ежегодно стараюсь с семьей туда ездить. Или хотя бы малых с женой туда отправлять. А в Киеве недавно гуляли днюху одного товарища на Жуков острове
    [​IMG]
    Клёвое местечко. Первый раз там был. Хорошее место для проведения праздника.
     
  6. геоцинт

    геоцинт Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Киев
    Кому интресно... вот в этом РК "Дельфины", фотку которого я разместил аренда стационарного шатра (слева на картинке) стоит 8000 гривен. Причем помещается там до 130 человек! Руководство очень общительное. Можно обо всем договориться (мне уступили, короче говоря :)). Бюджетное мероприятие там проводить - самое то. Телефон руководства 0675038342
     
  7. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Два дні "Трійці" провів на ставку,ось фото місцевого пейзажу.Вибачайте за якість,телефон.[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Дед Хоттабыч, Andrii_M та Voyutichi подобається це.
  8. gwg1

    gwg1 Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    3
    Красота....
     
  9. Irbis SD

    Irbis SD Майстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    71
    Три года возила дочку в санаторий на ЮБК. А в этом году ехали в Закарпатье, санаторий "Квітка полонини".....Дочка расстроилась: "А море????" Но уже в первый день она забыла про свои печали! Горы, красота, чистота, принципиально другой отдых. Обстановка и сервис - ни в какое сравнение не идет с крымским! Как говорили люди из экскурсионных групп - Турция! Дочка сказала, что в следующем году надо ехать в этот же санаторий.:-D На вопрос о море ответила: "Тут такой бассейн, что и моря не надо!". Хотя, если честно, то мне открытого водоема для купания не хватало:)
     
    Кремень та Руслан_77_ подобається це.
  10. sunnira

    sunnira Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.477
    Симпатії:
    7.065
    Нещодавно була в Трускавці, дуже сподобалось. Житло на будь-який кошт, безкоштовна лікувальна вода, купа СПА-салонів, басейнів, косметичних та лікувальних процедур, чудовий парк, щоденні концерти, танці, співи, екскурсії в Карпати дальні і близькі. Смачна кухня. І, що мені найбільше припало до душі -осередок української культури. В моєму рідному місті, в Одесі, мені цього дуже не вистачає, а там я відпочила душею. Найбільшим компліментом став вислів однієй жіночки, що, за вимовою, я, мабудь, з Тернопілля, хоча завжди думала, що моя українська далека від ідеалу.:vo:

    А взагалі-то сезон відпочинку в цьому році досить слабенький, і в Карпатах малувато туристів, і у нас в Одесі, і в області нашій - Затока, Грибівка, люди є, але менше, ніж раніше, навіть ціни досить низькі. Хто ще не встиг і має можливість - час відпочивати!
     
    Останнє редагування: 6 лип 2014
    Руслан_77_ подобається це.

Поділитися цією сторінкою