Пінопласт від фірми ТІСО (Тернопіль)

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем sem17, 19 лис 2010.

  1. sem17

    sem17 Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Рівне, Україна
    Привіт. Планую вкладати під теплу підлогу пінопласт 35/5. В магазині по сусідству пропонують по акційній ціні 11грн/лист - інших виробників ціни 13-15грн.
    Хто можливо знає щось про цей завод та його продукцію. Чи може низька ціна відображатися на якості пінопласту? Хтось працював із пінопластом даного виробника.
    Буду вдячний за ваші відгуки та коментарі! Питання актуальне до вівторка (23 листопада) - мають привезти партію цього пінопласту.
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Пінопласт від фірми ТІСО (Тернопіль)

    з продукцією названого виробника я не знайомий.
    Випробуйте пінопласт самі - попробуйте зламати одну плиту. Якщо зламається легко, а шарики на зломі будуть легко відриватися - погана якість пінопласту. Це скоріше всього залежить від партії товару, а не від виробника. Я зустрічав такі плити у продукції марки "Століт". Плити на 50мм нормальні, на 30 мм нормальні, міцні, а 40 мм - ну просто розсипаються при зламі. Так що будьте уважні при відгрузці вам матеріалу.
     
    1 людині також подобається це.
  3. sem17

    sem17 Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Рівне, Україна
    Ще менеджери казали, що на листах даного пінопласту наявні чорні цятки!
     
  4. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Такой производитель мне лично не знаком
    Может, но необязательно, ведь производитель новый, ему нужно выходить на рынок, вот и может изначально сделать низкую цену, но нужно быть внимательным если производство запущено совсем недавно, то они еще отлаживают процесс, а значит риск некондиции очень велик
    Как уже говорил Voyutichi попробуйте разламать плиту, желательно чтобы большая часть разлома приходилось на разорванные шарики, если практически весь разлом занимают целые шарики, то значит связи между ними слабые, а это плохо, попробуйте попродавливать плиты пальцами, очень хорошо если у продавца будет несколько видов пенопласта от разных производителей, только будет с чем сравнить
    Это графитонаполненный чтоли? Честно говоря для меня до сих пор так и непонятна его полезность (якобы лучше защита от уф), но и вреда от него тоже вроде нет
     
  5. neue bauer

    neue bauer Новачок

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Киев
    Насколько я знаю, графитонаполненный равномерно серый. А здесь - все зависит от размера и частоты цяток :) Может, графит, а может, грибок :)
    Говорят, Неопор на 20-25% эффективнее. И стоит пропорционально. Можно утеплять дом 10см обычным, а можно 8см графитовым, разницы якобы ни в цене, ни в эффективности. Вот только если 10 см вылезает из-под крыши, а 8см нет, тогда выбор однозначный. :)
     
  6. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Не знаю как Неопор, но я видел нашенский, издалека - серый, потому что цяточки сливаются:), а поближе глянешь и отдельные заметно
    Вот об этом я и говорю что мне непонятно, на чем основано такое влияние наличия графита на теплопроводность, вроде что-то там с излучением связано, но имхо это бред
     
  7. sem17

    sem17 Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Рівне, Україна
    Тільки що був у магазині - вивантажували пінопласт. Як казав дядько Voyutichi (ламати плиту пінопласту) поки що не робив, але відломав невеличкий кусок із кута плити - відломується із цілими бульбашками - тобто виходить, що якусть не є гуд:down:. Навіть і не знаю що робити!:(
    піду мабуть пізніше ломати!:-\
    Але підскажіть, на скільки критично покласти пінопласт такої не дуже якості в стяжку під теплу підлогу?? Цей же пінопласт буде в бутері між двома стяжками бетона + армування сіткою - ніби має виконувати свою функію. Але щось мені підказує, що в даному випадку (стосовно правильності) є підводні камні...
    В принципі питання відкрите вже до четверга-пятниці. Сподіваюся, що вирішимо це питання тут!
     
  8. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    И точно, пенопласт то вы под стяжку использовать будете, а мы про проверку на разрыв рассказываем, вам более необходима высокая прочность на сжатие, а вот тут лучше покажет нажимание пальцем (особенно если есть возможность сравнить с другим), размер шариков, ну взвесить неплохо бы для определения реальной плотности

    П.С. Конечно то что шарики при разломе факт который показывает не очень хорошее качество, ну это еще смотря какой по размеру вы уголок оторвали. если совсем небольшой то это наверно не показатель
     
    1 людині також подобається це.
  9. sem17

    sem17 Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Рівне, Україна
    Дійсно, відломав зовсім манєнький кусочок, пуду не ломати, а тикати пальце, ось цим - мgood, а краще двома! Результати повідомлю в студію! Доречі про чорні цятки, метрів так з 20-ти, цятки не зливають. Цятки це чорні бульбашки пінопласту, і займають вони зовсім мало (десь 1-2%) листа.
     
  10. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    хм... а продавцы что об этом говорят?
    П.С. Может есть возможность сделать фото? Аж интересно стало
     

Поділитися цією сторінкою