Точилка своими руками

Тема у розділі 'Ручной инструмент', створена користувачем Влад_@, 4 лис 2010.

  1. Веен

    Веен Прораб

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    267
    Адреса:
    Тернопіль
    Ех люди знали би Ви скільки я з цим чудом намучився,якби знав наперед що на мене чекає то купив би 2 нових,в роботі ще добре не був,бо я поправив круг алмазом і тримав його чистим спеціально для відео:)
     
  2. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    ... ну , ну начінається... не розслабляйся , давай якусь нову "приспособу":rubanok::nozhovka::elektrik:bravo.
    Купити можна дуже багато ,що а практику навики не купиш. Звичайно заводський то заводський з заводиком чи цехом важковато спорити але все можливо. Не опускай руки .
     
    Веен подобається це.
  3. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Честно говоря, уже давно пришел к выводу, что стоит что то делать только то , что либо очень дорого или невозможно купить. Все остальное трата времени и ресурсов. Конечно при имении желания можно колупаться... Заточной к примеру для пил на базе этого движка сделать.
     
    oleg_bios та IvanSads подобається це.
  4. Веен

    Веен Прораб

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    267
    Адреса:
    Тернопіль
    Дякую за підтримку,на черзі в мене столик для лобзика або дискова шліфувалка,моторів благо ще 3 таких маю:nozhovka:
     
  5. IvanSads

    IvanSads Майстер

    Повідомлення:
    133
    Симпатії:
    55
    Адреса:
    Украина
    Так и у меня такой был. Ну я честно говоря им не доволен. Потому как в хозяйстве был один наждак и когда нужно было обработать чего то серьёзное было очень не удобно. А вот сделать его под заточку пил, ножовок и т.д. это само то.
    --- добавлено: 23 фев 2014 в 10:57 ---
    Для дисковой шлифовки его точно не хватит, разве что диск будет 15см в диаметре. А вообще ты молодец. Умелые ручки!
     
    Останнє редагування модератором: 3 бер 2014
  6. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго:Hi:
    -також є невеличкий список але нажаль то де-що неможу достати то другі пріоритети заберуть час.
     
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Закину сюди, для любителів універсалізму.
    Цікава ідея, в кого мало місця, або квартира, а руки сверблять.

     

Поділитися цією сторінкою