Купольный дом

Тема у розділі 'Наша стройка', створена користувачем Купольный дом, 25 гру 2008.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Після перегляду вищенаведених сайтів склалось враження, що новинка полягає тільки у конструкції куполоподібного даху. Такий ідеальний купол, який показаний на фото на цих сайтах, можливо виконати тільки ретельно підготувавщись до такої роботи (опалубка, шаблони і т.д.). А щоб виготовити більш-менш універсальну оснастку для таких робіт, потрібно вкласти значні кошти, які не окупляться навіть за 5-10 проектів будівництва. Рекомендувати це для самостійної реалізації в домашніх умовах - трошки не вірно. Затрати праці та матеріалів для купола значно перевищуть затрати для звичайного двоскатного даху (чи навіть для конусоподібного даху), хо це на перший погляд здається навпаки.
    Купольный дом побудував наближено купольний мансардовий поверх. Прошу оцінити його затрати праці тільки для нарізки і монтажу сегментів каркасу його будинку і порівняти із, наприклад, конусним дахом (можна ломаним). Думаю, затрати набагато більші, не потрібно бути суперархітектором, щоб це оцінити. Можна захоплюватися таким ентузіазмом, з яким люди приступають до будівництва куполоподібного будинку, я насправді від них в захваті, але на мою думку, можна раціональніше використати ресурси, які затрачаються на такі ідеї.
    Ось будівля, якій понад сто років. У нас було дві таких будівлі, залишилась одна. Враження від перебування в такому приміщенні в мене специфічні.
     

    Вкладення:

  2. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Voyutichi, абсолютно з Вами згоден.
    Затрати будуть чималі. А для виконання такого даху як на сайтах, потрібно ще знайти спеців, які знають технологію, що не так то легко.
     
  3. Купольный дом

    Купольный дом Новачок

    Повідомлення:
    43
    Симпатії:
    10
    ---------------------------------Вы неправы ,если правильно все сделать ,стоимость кв.м. 200-250$.Ничего сложного в строительстве купольного дома нет.Фундамент залили вручную за 3 дня с копкой и выставлением опалубки.Купол собрали за один день.Обшивка ОСБ заняла 2недели,черепицу положили за 1.5-2недели.Я не великий спец в стройке.За 3.5месяцев построено-дом,басеин 6*4 и выгнана коробка баня.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Ви вклали не мало праці в свій будинок, це правда. Та і розрахувати розміри деталей, з яких ви зібрали каркас куполу-масандри, тоже справа не проста (щоб зібрати за один день).
    Як будується будинок я маю уяву, будував з батьком каркасний (добудовували другий поверх), будував цегляний від фундаменту починаючи і дахом закінчуючи. І, повірте, я оцінив ваші старання у створенні вашого будинку. Каркас двоскатного даху ми зібрали за два дні, а крили цинкованою гофрою за один день. Порівняйте затрати часу. (я тоже не профі-будівник)
     
  5. Купольный дом

    Купольный дом Новачок

    Повідомлення:
    43
    Симпатії:
    10
    -----------------Купол мы купили и собрали.
     
  6. Lghomer

    Lghomer Новачок

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    4
    Привет сосед beer. Это Саня. Када на смотрины пригласишь?:)
     
  7. BES

    BES Майстер

    Повідомлення:
    420
    Симпатії:
    54
    О, так в начале фотка - это твое обиталище? beer
     
  8. Lghomer

    Lghomer Новачок

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    4
    Не-ее, я в 40 км. от Купольного дома - все равно сосед.:) Еще до НГ договаривались, на смотрины ехать - так и не получилось :-[.
     
  9. Купольный дом

    Купольный дом Новачок

    Повідомлення:
    43
    Симпатії:
    10
    -----------------поедем обязательно.
     
  10. Хожаев

    Хожаев Новачок

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    5
    Спасибо за конструктивные решения по ...
    флуду и тормозу в обсуждении.
     

Поділитися цією сторінкою