Греется и отключается ноутбук

Тема у розділі 'Высокие технологии', створена користувачем DimaZ, 10 сер 2010.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

    DimaZ, це тільки на початку знайомства з компом, потім по-барабану всі "квітки", головне зробити роботу. Дизайн ОСі в мене ще 98, на всіх компах, чи то сімка, чи ХР.
    хм.. маєте на увазі "б"ють тихо, ногами в живіт.."?
    Є бугалтерська прога, якою ми ведемо справи на фірмі. Так от її міняти потрібно, тому що законодавство міняється. Але найбільші зміни в прозі (а за одно і викликані глюки) творить перехід на нову ОС. Три роки переходили на ХР.., а от на сімку - то вже аж страшно стає, чого треба чекати. Але скоро заставлять поміняти ОС на всіх компах, тому що ХР вже " застаріла" на думку MS, у них таки тандем з виробниками компютерного причандалля - одні випускають обладнання без підтримки старих ОС, що MS випустила нову ОС, в якій не підтримується старе обладнання. В мене є ноут, 2 роки йому. Поставив на нього сімку - а в ній нема драйвера для інфрачервоного поту. І нігде нема того драйверу, тільки за гроші. А в ХР він був за замовчуванням..
    Тепер я або новий ноут, або зовнішній порт, або гроші за драйвер. Наслідок один - я розстаюся з грошима. Або залишаюсь без порту на ноуті (за який я вже заплатив при покупці)..
    а ви говорите - нова програмка, новий дизайн.. то вже далео на останньому місці..
     
    1 людині також подобається це.
  2. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відпов

    Ну ок, вот и причина, не пользуйтесь этой бухгалтерской программой, и не будет необходимости ничего менять, правильно? Но вы этой программой пользуетесь, вы сделали выбор, вы пошли по этому пути.
    Но ведь вы сами семерку поставили, кто заставлял? А теперь говорите что у вас отобрали функцию за которую вы заплатили.
     
  3. 321

    321 Інженер

    Повідомлення:
    1.197
    Симпатії:
    459
    Дима, вот встретил- почитай, может быть пригодится.
    "Вторая жизнь DVD-плеера или охлаждающая подставка для ноутбука" и ссылка на то, как делалось это произведение.

    http://habrahabr.ru/blogs/DIY/100973/
     
  4. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    круто, но хочется менее экстремальные способы:)
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

    "хробак цікавості" гриз.. що то за сімка. :)
    Трохи більше наворотів з мережами..
     
  6. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відпов

    он то и завалил ваш ик-порт
    а я вот все не раскошелюсь на блютуз-адаптор, все со шнуром маюсь
     
  7. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відпов

    Voyutichi, ви мене пробачте, але з вашими поглядами на життя треба жити в землянці і ходити в шкурі мамонта!
    ще раз пробачте! а ви до сих пір "чистите ружья кирпичём"? що це девайс такий в якого тільки ІЧ порт є?

    бо мабуть ПіСюк зовсім древній ?
    у нас завжди так, всі винні тільки не я. А я W7 покохав з першого запуску і ПРАЦЮЄ вона набагато швидше. Загрузка йде довше, але потім догонім і перегонім! А щоб швидше завантажувати при вкл треба в налаштуваннях включити загрузку всіма ядрами і максимально використання ОЗУ
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

    ну що ж.. принаймі ці люди (в землянках і в шкурах) залишили потомство і життевий простір для нього.. Я б не відмовився повернутися назад, у той час, де були мамонти.. :)
    компу всього два роки, але якщо є порт - то він має бути справний, користуюсь ним - чи ні, так я звик.
    а дизайн - то як на любителя. Не відволікає від роботи, і привично..
    це ваше враження, добре, що вам принесла задоволення сімка.
    Я перестав очікувати чогось кращого від ОС ще тоді, коли поставив W2000.

    Добавлено через 2 минуты 12 секунд
    пс. соррі, дизайн в мене не 98, а ще 95 - самий крутий.. :)
     
  9. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Ладно виндоус конечно монстрила так всех в оборот взял и крутит как хочет, но вот альтернатив то особо и нет
    Кстати может кто линукс или мак пользует? Хотелось услышать отзывы.
     
  10. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відпов

    ну хоть не 3.11, и то славно:-D
     

Поділитися цією сторінкою