Бытовая дрель для сверления бетона, кирпича

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Niemand, 22 бер 2008.

  1. Строй

    Строй Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    0
    Re: Дрель

    Пососветуйте какую дрель купить для быта ... делаю ремонт а дрели нет ... нужна такая чтоб и сверлить мог и шурупы закручивать ... покупать собираюсь идти или в БУМ или в Новую линию
     
  2. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    Re: Дрель

    Все очень субъективно. Сколько денег готовы выложить?
    Не берете высокооборотистую, саморезы не закрутите и на миксере умрет.
     
  3. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Дрель

    Лучше тогда шуруповерт
     
  4. Rigips

    Rigips Новачок

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    0
    Re: Дрель

    Пососветуйте какую дрель купить для быта ... делаю ремонт а дрели нет ... нужна такая чтоб и сверлить мог и шурупы закручивать ...
    У соседей можно попросить. Мои так и делают.
     
  5. Строй

    Строй Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    0
    Re: Дрель

    да чет нелюбитель я просить у соседей ..незнаю .. купить хочу гривен за 500, какие марки есть надежные более менее за такие деньги
     
  6. Rigips

    Rigips Новачок

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    0
    Re: Дрель

    У меня интерскол. 780


    780W 4 год служит.
     
  7. Строй

    Строй Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    0
  8. Rigips

    Rigips Новачок

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    0
  9. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Дрель

    не маю я довіри до укр. інструменту... маю комплект ДВТ: 750 Вт дрель з ударним механізмом, лобзік 650 Вт, 2 шуруповерта, циркулярну пилу та алектрогимбель. претензій ніяких хоч юзаю зараз добренько - роблю сам мансандру собі з вагонки. полетів лише шток в лобзіку так поміняв на сервісі за 45 гр без проблем. а гарантію зараз навіть збільшили до 2 років. думаю для побуту і трохи більших навантажень цілкао достатньо!! ну а якщо на інструменті працюєш щодня то треба проф. брати! ми не настільки багать щоб купувати дешеві речі! а на рахунок свердлління в бетоні і цеглі то дреллю можна на см 15-16 пройти - довших свердл просто не знайшов - всі інші вже до перфораторів. і ще одне - інструмент має бути в одних руках - тоді прослужиь довго, якщо ж піде по руках - хана навіть супер техніці!!!
    для вашого варіанту треба і дрель і шуруповерт - в гр 600 повинні би вкластися. та шуруповерт ДВТ йде з 1 акумулятором тому й дешевший. крутити ж шурупи дреллю важко і незручно - перевірено досвідом, хоча на крайняк можливо, але після того як спробуєте шуруповертом -всі питання відпадуть, врахуйте ще й мобільність - кабелю ж немає а це перевага суттєва!!!
     
  10. Строй

    Строй Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    0
    Re: Дрель

    остановил свой выбор на шуруповерт DWT я смогу загнать им шуруп на 8 см в дерево, дуб, сосну????
     

Поділитися цією сторінкою