Кто бросил курить ?!

Тема у розділі 'Спорт и здоровье', створена користувачем alexduc, 12 лип 2010.

  1. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Причина голоду проста , неправильна їжа , а якщо правильна їжа то не правильне засвоювання їжі організмом .
    Організм засвоює їжу медленно , тому з'ївши 100% якісної їжі , а організм засвоїв лише 15-20% їжі , а 80% їжі засвоїв туалет .
    Таким людям треба їсти мало но часто 6-8 разів на день і вивчити яку їжу організм засвоює а яку не засвоює .
    Навіть корисну їжу організм може не засвоювати .
    В одних організм краще засвоює краще рідку їжу , бульйон , а в інших тверду каші .
    Все індивідуально
    Кожному своє.
     
    bud подобається це.
  2. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.883
    Симпатії:
    82.186
    То є науковий журнал (Science)
    Досліди проводились ув США.
    Ру - це лише переклад на загальнозрозумілу


    Навпаки
    Нікотин приглушує відчуття голоду
    Відмова від никотину повертає (має повернуть) нормальні реакції організму
    Тю
    Вивчати біохімію нікому не шкодить
    Насправді розтягнення оболонки шлунка (будь-чим, крім рідини) вгамовує відчуття голоду - холінорецептори сигналізують мозку про заповнення пуза їжею
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    якщо дослівно - вони реагують на жовч, яка виділяється через сфінктер Одді, який в свою чергу реагує на тверду їжу, молоко і на розчин магнезії (сульфат магнію). яким чином це впливає на почуття голоду, тобто на його гамування? якщо ви нічого не з'їли - у вас холінорецептори не мають на що реагувати. Який зміст блокування непрацюючих рецепторів?
     
  4. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.883
    Симпатії:
    82.186
    Це Ви кажете за рецептори симпатичної нервової системи
    Зверніть увагу на дію н-холінорецепторів парасимпатичної нервової системи
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    блокування Н-холінорецепторів ніяк не пересікається з зниженням апетиту. А саме тільки на них вливає нікотин. Для початку ось на що вливають Н-холінорецептори. 2.JPG
     
  6. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    upload_2019-1-20_12-49-29.png
    .
     
    Placer подобається це.
  7. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    upload_2019-1-26_20-54-25.png
    .
     
    slavko.malynovsky подобається це.
  8. avtomobilpro

    avtomobilpro Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    5
    По своему опыту расскажу, бросал каждый день минус 1 сигарету и к концу месяца полностью бросил курить. Не скажу что было легко - но оно того стоило.
     
    bud подобається це.
  9. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Коли кидав - пив багато кави. Конкретно - розчинну Галку. Тепер вичитав, що кава містить нікотинову кислоту.
    Кава не завжди корисна у великих дозах. Можна підібрати ще якісь продукти з високим вмістом нікотину, нікотинової кислоти. Або звернутись до фармацевтів, лікарів за допомогою.
     
  10. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    2.412
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Завтра 16-ть років як я кинув палити.
    Палити почав порівняно пізно,- в 17-ть. Це була осінь, третій курс, поїздки в колгосп групою на картоплю. Лєпші друзі закурили, а що гірше? Курив на протязі 11-ти років. За той час кидав палити разів 15-ть. Найдовше продержався місяць (викрали документи на машину ну і ... закурив знову).
    Останні роки цигаркикупляв блоками. Пачки на день не хватало, а блок за неділю розходився. Бувало в день йшло по дві пачки. Звісно було розуміння того, що так далі не можна, та й кашель вже доставав.
    І от, 13.02 2003, практично в мене на очах, померає мій тесть. 51 рік- саме жити. Курильщик був запеклий страх. Я, під враженням, до цигарок - нема. Я на кухню до блока - дві пачки. От я й вирішив, що одну пачку я докурюю, а другу теща покладе в труну тестю, він мої цигарки любив.
    Головна моя боязнь була, як то я буду в чоловічів комнанії де всі палять а я ні? Але якось, то зернята, то дрібні цукерки... і вже по цей час. Куриво з мене виходило десь років три.
    Взагалі, коли кінув палити, головне не думати про паління. І головне кидати зразу. Зменшувати по цигарці, то був не мій варіант, в мене так не вийшло кинути.
    А, забув. Головне потрясіння моє на рахунок курива трапилось зі мною через пів року як кинув палити. :) Пішов я в туалет. Вибачайте за деталі. Напнувся. І тут моя ліва рука потянулася виймати з рота цигарку. Я як ото в ступор попав, забув навіть про потребу... Розумієте, куриво, то м`язова пам`ять, і я , все ж таки рахую, що нема ніякої залежності, то просто м`язова пам`ять. Просто хочеться палить, а навіщо ти й сам не розумієш.
    Ну, всім хто хоче кинути дійсно шкідливу звичку - натхнення, і бажано кидати одразу! Вдачі!
     
    NEMAN, bud, predka та 3 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою