Кто бросил курить ?!

Тема у розділі 'Спорт и здоровье', створена користувачем alexduc, 12 лип 2010.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    найкраще мені допомогло перенести "ломку" чисте свіже повітря. Уявив собі , що за кожен подих потрібно заплатити, як за кожну затяжку дим у з сигарети.. Ломка щезла. При наступному кризі виходив (виїзжав) на чисте свіже повітря і з насолодою, як у курця від диму, "курив" свіже повітря..
    Голова навіть паморочилася..:)
     
    Энки подобається це.
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Оце я називаю "робити трагедію".
    Не треба про нього думати. Забути - півсекунди діла. А так конєшно, поки зберешся, вдягнешся, поки вийдеш, поки надихаєшся.., і весь цей час себе терпіти... драма.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    що забути? кайф від першої затяжки? Не вдасться..
    Таке, щоб забути - спочатку його треба витіснити, замістити чимось.
    Якби все було так просто - не було б наркоманів, а були б ексцентричні особистості..:)

    пс.тиждень тому я закурив.. у сні, після двох десятків років непаління.. а ви - "забути"..
     
    ChameLeon подобається це.
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    В наркоманів там фізичні механізми. І дивлячись які. Опіати одразу і на завжди, чи дууже на довго. З кокаїну кажуть легше і не одразу. Нікотин одразу, але за пару десят годин проходить, після відмови.
    А коноплі взагалі не наркотик, хоч скіки вживай - не підсядеш, і відмовлятись легко. Воно ж невідомо яким еволюційним дивом ті речовини в коноплях з'явились, бо вони тваринні свої рідні, як вітамінки.
     
    carambich подобається це.
  5. ChameLeon

    ChameLeon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.209
    Симпатії:
    7.694
    Адреса:
    В. Бугаївка, Васильківський р-он
    Може то не від свіжого повітря, а як результат процесу детоксикації?
    В мене перший день пройшов більш-менш непомітно. Я старався побільше спати :)
    Другий день, і десь половину третього дня, я ходив як притрушений. Такий же стан, як після довгої перерви викурити першу сигарету. Тільки після викуреної сигарети за 2-4 хвилини стан нормалізується, а тут хвилина за хвилиною, година за годиною відчуваєш, як тебе плющить. Я собі так думаю, що це була саме детоксикація. Каву не пив, зате пив багато води в ці дні. Просто чисту воду.
    От що не можу зрозуміти, так це закладений ніс. В мене десь на другий-третій день заклало ніс. Дихати не можу, ніякі каплі не допомагають, бо соплі не течуть. Записався на сьогодні до ЛОРа, може він пояснить шо то таке з моїм носом.
    Я колись давно(років сім тому) пробував кинути. Закурив як раз десь на восьмий-десятий день. Цікаво стало. Так що з одного боку для мене зараз самі критичні дні, а з іншого - я вже маю досвід, тому не повинен зірватись :)
    @Энки, я читав тебе і бачив свої потуги з сигаретами :-D
    Так само ввечері біг в магазин, коли бачив, що в пачці менше трьох сигарет. Так само домовлявся з сином і пробував різні методики по зменшенню кількості сигарет( з надією вийти в нуль з часом).
    Для мене важливо було знати, що в межах доступності є робочий кіоск з сигаретами. У мене в машині завжди була приникана пачка сигарет про всяк випадок..
    І мабуть тому твій приклад став для мене знаковим. beer

    Головне мені тепер, не нажерти живіт і сраку, бо кажуть, що для тих хто кинув - це звична справа..
     
    Энки подобається це.
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    та скільки вона років триватиме, та детоксикація..
    Я тепер твердо підсів на кисень..
     
  7. eco30

    eco30 Бригадир

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    провінція Києва
    Отож бо й воно.....
    Я вже відчуваю, що понесло.
    Для мене це страшне.... кістка не велика, вага зайва буде недоречна.
    Сьогодні приїдуть ваги ))). Зважусь.
    Колись не курив пів-року, зразуж + 15кг.... навіть ходити ходити було важко, жах як згадаю. Почав знову, вага пішла. Побачу що буде цього разу.....
     
    ChameLeon подобається це.
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Від нікотину кілька десят годин. Головне спати, чим більше, тим швидше пройде. Все решта то власне жужу.
    В нас думки матеріальні, фізичні. Кожна думка то комбінація збуджених/загальмованих діляночок нервної системи, переважно мозку. Чим частіше і довше ми асоціюєм якусь думку, тим сильнішими стають зв'язки між ділянками, стають товще, потужніше, обростають салом.., утримують напоготові більший запас енергії... Тому наступним разом, якщо думки будуть асоціюватись десь поряд, то ця думка вигукне міцно швидко і напевно. Як думка "чотири" міцно назавжди асоційована з думкою "дважди два".
    Не треба драматизувати собі своє бажання палити, не треба робити фіксацій. Хочеться,- а ну і хочеться, фіг з ним забули, поїхали далі про щось інше, позитивне творче. І через місяць вже не хочеться.
     
  9. ChameLeon

    ChameLeon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.209
    Симпатії:
    7.694
    Адреса:
    В. Бугаївка, Васильківський р-он
    Це скільки часу пройшло від точки відліку?
    В мене постійна вага була 103 кг за останній рік-два.. Блін, треба над якоюсь фізухою задумуватись.

    Детоксикація недовго, а от відновлення(оновлення) організму - роки :(
    Мені здається, що це не звосім правильний підхід. Кидаючи курити раніше, я пробував чимось замінити(сємки, жуйка, тік-так, карамельки і т.д.) і оті замінники мені надоїдали раніше ніж забувався смак сигарет.
    Цього разу я просто кинув. Не шукаючи заміни. Мені здається, що з точки зору психології, це більш правильний варіант.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    "святе місце порожнім не буде".. завжди треба "щось за щось". Ігнорування цього викличе небажані ефекти у зовсім їнших аспектах життя.. не завжди пов'язаних з легенями чи ще чимось..
    Яскравий приклад: набирання зайвої ваги після спроби кинути палити. Помилковий висновок - кидання паління викликає збільшення ваги ніби через те, що хочеться жерти, хочеться чимось "заглушити" бажання курити і всяке подібне до того.
    Людина хоче компенсувати не тільки брак елементів і речовин, які вироблялися чи постачалися внаслідок паління, але і повернути той психічний стан, який створюється внаслідок впливу цих елементів і речовин на наш мозок (який, якщо відверто, є наслідком, а не причиною).
    Тому треба шукати замінника, щоб відновити рівновагу в організмі саме через психічний стан, а не через матеріальну компенсацію. Енкі це називає "хочеться, хочеться і.. перехочеться", "не робити драму"..
    Я ж кажу, що саме самонавіювання надасть бажанню сили для його здійснення.. Хоча це майже це саме.
    Згадайте радянську мульку, коли кепкували з японців, що вони купують чисте повітря в продажних автоматах.. Можете уявити себе на місці японця, який "на халяву" може дихати чистим повітрям..:)
     

Поділитися цією сторінкою