Кто бросил курить ?!

Тема у розділі 'Спорт и здоровье', створена користувачем alexduc, 12 лип 2010.

  1. figarey

    figarey Прораб

    Повідомлення:
    338
    Симпатії:
    367
    [QUOTE="Чоловіка зможе примусити кинути палити лише страх"[/QUOTE]
    Не згоден,кожен до цього приходить індівідуально ...навіть не згадую що курив 30 років,іноді сниться та тяги нема ,аки зовсім.Життя не настільки довге,щоби його гробити самостійно.
     
    акула941 та slavko.malynovsky подобається це.
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Це також дивно, бо коли курив, то як вип'єш до обов'язково куриш, ще й частіше, одну за одною. І знаю таких, які "курю тільки коли вип'ю". Думав мені буде впжко не закурити.
    А виявилось навпаки. Випив три чарки, і про курево геть забув, будь яке бажання взагалі зникло. І так легко зайшло, і так добре себе почував, і непомітно вийшло.. Тобто мене перекумарює горілка від тютюну, як нариків від ширки. Тільки не треба літрами глушити, і достатньо пару стопариків.
     
    Hamstell та slavko.malynovsky подобається це.
  3. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Тоді на здоров"я
    І я про це
     
    figarey та Энки подобається це.
  4. ChameLeon

    ChameLeon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.209
    Симпатії:
    7.694
    Адреса:
    В. Бугаївка, Васильківський р-он
    В мене тільки одне питання.
    Як було вибрано саме той день?
    Встав не з тої ноги?
    Чи готувався заздалегідь?
    Чи здоров"я натякнуло, що вже час?
     
    Т.М. подобається це.
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Готувався заздалегідь. Давно збирався, малому обіцяв, вже намагався типу кидати, переходом на різні способи паління.. І так, здоров'я натякало, ага. Але в лікарні з мене знов посміялись.
    Мені багато лікарів казали, що від цигарок не так багато шкоди, як в народі істерії нагнали. Ну типу, хвороб вони не викликають. Один що їздить по світу по конференціям вопше затирав, типу взагалі, статистично, паління погіршує картину, і у всесвітній організації порахували, що запустити программу проти паління буде дешевше, ніж лікувати ту частку, що вилазить.
    А для окремої людини там інша математика, інші ймовірності.
    Для одного шкоди не багато. Дуже ймовірно, що взагалі нема. А якщо зібрати пару сот мільйонів, то бабла набігає, а гроші треба економити.
     
    pic16f887 та ChameLeon подобається це.
  6. ЮраНовик

    ЮраНовик Прораб

    Повідомлення:
    662
    Симпатії:
    437
    @Энки, У Вас появилась возможность проверить себя . Мужик ты или балабол ?????
     
    pic16f887 подобається це.
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Проверка вообще беспонтовая. Как оказалось, это очень легко. Третья неделя, и уже почти забыл. Привычки меняются потихоньку. Щас вот уже поменьше жрать себя заставляю, и больше последствий и не останется.
    Если вдруг кто соберётся, можно смело на что-то дорогое спорить, бо шара.
     
    slavko.malynovsky подобається це.
  8. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Кинув 7 років тому. Почав дошкуляти ранковий кашель, тай між знайомими стало модно кидати, але ніяк не міг витримати навіть один день. Але напередодні "того самого дня" сталася у мене пянка, причому пили як то кажуть все що горить, і ясно що на другий день було так зле що ані їсти ані палити не хотілось. А ввечері я подумав - я день витримав, то що 2 дні не зможу? І так уже 7 років.
     
  9. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    у мене було все просто. виявилось (на "рибалці"), що я за добу викурив три пачки. остання цигарка була о 7,20 ранку. то було 11 років тому. блін, як час спливає швидко...
    --- добавлено: 10 гру 2018 у 22:33 ---
    а запахи!? а запахи які!? у мене через два тижні новий ніс з'явився-до сих пір пам'ятаю цю хвилинуrofl
     
    Останнє редагування модератором: 18 гру 2018
    Voyutichi, figarey, Энки та ще 1-му подобається це.
  10. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.886
    Симпатії:
    82.186
    [​IMG]
     
    figarey та churik подобається це.

Поділитися цією сторінкою