Самодельный котел - газогенератор своими руками

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем david.k, 26 лис 2008.

  1. david.k

    david.k Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    73
    Схема правильна вона просто умовна, і показує не точну схему а принцип роботи.
     
  2. Vell67

    Vell67 Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Як ти зміг прорахувати потужність котла , при таких розмірах така потужність
     
  3. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Шановний david.k, в переглянутих мною описах (скажу прямо, поверхових) газогенераторних котлів і печей постійно згадуються "інжектори додаткового повітря" для камери допалювання газової суміші (у Вас це, очевидно, нижня камера). Не знайшов нічого подібного на Вашій схемі, може підкажете?
    (зацікавлений у виготовленні котла - 8 років опалюю майстерню 240 м.куб. дровами, котел - аналог КЧМ, водяне опалення, окрема котельня, комин висотою 8 м.). І як саме працюе у Вашому котлі регулятор горіння?

    З надією на детальніші пояснення.
    З повагою

    PS. Приєднуюсь до вітань колег.
     
  4. david.k

    david.k Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    73
    раніше я писав що котел я робив з іншого котла лише дещо переробив і основні параметри мені не прийшлось перераховувати за мене це вже зробили.
     
  5. david.k

    david.k Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    73
    схема дійсно поверхнева і умовна. Додаткового повітря у мому котлі не має.Цей метод використовують для того щоб краще згоряв газ і попіл в нижній камері, Якщо ви хочете зробити такий метод це просто у колоснику "що між двома камерами горіння" свердлите отвори і підводите вторинне повітря.
    На мою думку допомагає воно мало чим. Чому? Я спілкувався з людьми які робили такий метод і вони говорять що температура диму що на виході приблизно 150-200 градусів, у моєму варянті температура диму 60- 50 градусів тобто в димар не видувається 10-150 градусів тепла якого можна було б використати. Така система ефективно працює при включенному вентиляторі або турбіні що робить котел залежним від електроенергії . У мене в котлі є вентилятор але він використовується тільки при розтопці і коли в котлі залишаються лише дровяне горіння яке саме по собі не може горіти тоді включається вентилятор щоб підтримати горіння. На практиці я майже ніколи не використовую вентилятор.Таким чином котел у мене не залежить від електроенергії.
    Регулятор горіння я купую. Принцип роботи такий що при піднятті температури води у котлі заслонка закривається і подача повітря припиняється до мінімума (лише так щоб не затухли дрова ) а при пониженні температури заслонка підіймається і процес відновлюється.
    Візуально він майже завжди закритий.

    Відносно вторинного повітря це лише мої переконання на практиці я цього не робив тому цю інформацію відносно і сприймайте.
     
    1 людині також подобається це.
  6. david.k

    david.k Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    73
    Декілька нових фото:)new year
     

    Вкладення:

    X-TAZ та Hnat подобається це.
  7. Трубадур

    Трубадур Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    david.k, чи правильно я зрозумів: Ваше новаторство полягає в більше ефективному використанні палива?

    Мій знайомий також розробив і запатентував інноваційну розробку котлів. У техніці я не надто розбираюся, здається, він покращив ефективність теплообмінника, який відбирає більше тепла.

    Котел на 40кВТ в нього споживає 1-2 кілограми дров на годину. За його словами, удвічі менше, ніж звичайний (принаймні, для газових котлів). Меблевий цех опалюється обрізками дров, бачив на власні очі.

    А якщо б поєднати ці дві розробки, то Україні б і власного багаття вистачило, і забули б про російський газ:-D
     
  8. david.k

    david.k Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    73
    В Україні газ це не енергія а політика і засіб маніпулювання,але від Російський газ потрібно забувати:K
     
    1 людині також подобається це.
  9. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    З Новим роком, шановні колеги! Щастя, здоровя та удачі в прийдешньому 2009 році!

    З повагою
     
  10. Vell67

    Vell67 Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    З Новим роком!!!!! Найщиріші побажання всім!!!!
    Ознайомився з винаходом вашого знайомого, дуже гарні результати, де прочитати про принцип роботи його котлів.
     

Поділитися цією сторінкою