Как выбрать унитаз? Подвесной унитаз или обычный?

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем ОлегМ, 24 чер 2010.

  1. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Re: Навесной унитаз или обычный?

    У мене капітальний ремонт туалету на носі.
    Вирішую який встановлювати унітаз.

    l_vladyka, як ваша система, без зауважень?
    Підкажіть, чи є підводні "камені", ставитиму сам.
     
  2. l_vladyka

    l_vladyka Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Прикарпаття
    Re: Навесной унитаз или обычный?

    Мінусів поки не помітила (хіба те, що кнопку часто протираю - сліди від пальців залишаються :) ) Може з часом щось і вилізе, але поки все нормально. І каменів підводних при установці не було - правда, чоловік наварював трохи конструкцію, бо нам треба було більшу відстань від стіни (гіпсокартонна перегородка, за якою бачок, мала бути за 40 см від стіни, щоб за нею сховалася труба каналізаційна вертикальна), і унітаз купу разів вішали-знімали - бо і сім’я жила в квартирі, і ремонт робився у вихідні і після роботи...
     
    2 користувачам це сподобалось.
  3. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Re: Навесной унитаз или обычный?

    В мене 30 см, прорвемся!
    Щиро вдячний!
     
  4. Феликс88

    Феликс88 Підмайстер

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    6
    Подвесной существенно экономит место, на несант.ру видел такие
     
  5. misto112

    misto112 Новачок

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    0
    Деякі інтернет-магазини не дають гарантію на унітази, яка передбачена виробником. А лише 2 тижня, згідно закону "про захист прав споживача". Мова йде про магазин "розетку". На скільки це відповідає законодавству?
     
  6. Феликс88

    Феликс88 Підмайстер

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    6
    Интернет-магазины тоже дают гарантию, как обычный магазин. Заказывали на декорико.ру, там гарантия есть.
     
  7. КостяR

    КостяR Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Мне кажется что лучше установить обычный унитаз, а не подвесной, что я и сделал! Так практичнее и надёжнее. Я выбрал себе симпатичную модель Компакт COLOMBO ВЕНЕЦИЯ, при чём покупал в харьковском магазине Сантан и по доступной цене получилось!!
     
  8. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    можно продать неликвид.
     
  9. Феликс88

    Феликс88 Підмайстер

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    6
    Все зависит от характера помещения и поставленных целей. Подвесные-это специализированный вид.
     
  10. Babuushka

    Babuushka Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    5
    Все зависит от того что лично вам нравится. Если инсталяция, это визуально красивее, одна кнопочка и нет этого огромного бачка. Обычный - на то он и обычный, там ничего не придумаешь, разве что с цветом можно поиграться. Загляните на stevian.com, у них есть разные варианты, и подвесные и инсталяции. Посмотрите картинки, и тогда поймете что конкретно вашей душе нравится. :banka:
     

Поділитися цією сторінкою