Как выбрать унитаз? Подвесной унитаз или обычный?

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем ОлегМ, 24 чер 2010.

  1. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Навесной унитаз или обычный?

    А та панель где кнопка снимается и все там.
     
  2. l_vladyka

    l_vladyka Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Прикарпаття
    Re: Навесной унитаз или обычный?

    Панове, а що можете сказати про інсталяцію від Cersanit? Ми робимо ремонт, і взяли її - підкупила ціна. Тепер думаю, чи не вийде так, що скупий 2 рази платить...
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Навесной унитаз или обычный?

    а тепер покличте майстра і він за помірну плату все змонтує і відлагодить..
     
  4. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    Re: Відповідь: Re: Навесной унитаз или обычный?

    вот это точно, а то без практики и навыков не сразу получится и что-то не так смонтируете....
     
  5. l_vladyka

    l_vladyka Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Прикарпаття
    Re: Відповідь: Re: Навесной унитаз или обычный?

    А ми своїми силами робимо, точніше, силами чоловіка, він, хоч і не майстер, але сантехніки не боїться, як встановлювати то діло розібрався. Просто спочатку думали брати Geberit, але ціна кусалася, тоді надибали Cersanit за помірну ціну і взяли. Думаю, чи не втратили в якості ...
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Навесной унитаз или обычный?

    думаю, що ні, не втратили. Сам вибрав собі Церзаніт, правда не підвісний, а звичайний. Одним з факторів було те, що у церзаніта вся внутрішня поверхня покрита глазур"ю. Порівнював з іншими унітазами - там тільки видні місця покрити, а внутрішній канал - без обробки, шорстка кераміка.
     
  7. Olkovich

    Olkovich Стажер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Навесной унитаз или обычный?

    Однозначно втратили. Це як Мерседес і Калина. І те, і те машина... І те, і те їздить...
     
  8. l_vladyka

    l_vladyka Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Прикарпаття
    Re: Навесной унитаз или обычный?

    Не знаю, не знаю... По грошах підійшов чудово :) . Встановили вже місяці три як (чоловік сам ставив). Поки що все працює чудово, а там поживемо - побачимо.
     
  9. sem17

    sem17 Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Рівне, Україна
    Відповідь: Навесной унитаз или обычный?

    Я придбав собі інсталяцію Cersanit Link + підвісний унітаз Cersanit Delfi. Пан Воютичі писав про шорсткість зливного порталу в унітазах Cersanit - вчора подивився на свій - дійсно в мого Церсаніта цей портал повністю покритий глазуррю - виходить що це є + для Церсаніта.
    Інсталяцію ще не встановлював (буду встановлювати навесні), ось я писав про це https://krainamaystriv.com/showthread.php?t=6240
    Писали про помірну якість цієї інсталяції - на мій перший погляд нормальна система. Як встановлю, то побачимо - поділюся своїми враженнями.
    Ще є питання: хто яку кнопку встановлював: білу чи хромовану і чи хромована пластикова (як і біла) чи металева???
     
  10. sem17

    sem17 Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Рівне, Україна
    Відповідь: Навесной унитаз или обычный?

    Так звана "хромована" клавіша до інсталяції LINK насправді пластикова, тільки пофарбована в металічний колір і все (сьогодні став володарем цього девайсу). А хотілося, щоб була металева пластина...
     

Поділитися цією сторінкою