А у вас есть хобби?

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем DimaZ, 17 чер 2010.

  1. in4matik

    in4matik Майстер

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    94
    А шо робить, таке життя. Фанфурики збераю з 2002 року, не скуповую всі підряд в неті, а можу розказати де і при яких обставинах зявилась кожна пляшечка. Ну а зброю важко не любити.
    ЗЫ. Спиртні напої вживаю дуже рідко і без задоволення.beer
     
    Энки та ChameLeon подобається це.
  2. Karmadon

    Karmadon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.099
    Симпатії:
    4.767
    Адреса:
    Чернігів
    Ничуть, просто было дурашливое настроение :)
    У меня вот, например, болезнь:

     
    Руслан_77_ та ChameLeon подобається це.
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Була мрія про автожир, давно.
    Але тут сусід, неподалеку, будує пароплани на продаж, то радив, краще, будувати трактори.:-D

    Хоча, чим я тільки не займався, колекціонував і частково реставрував старі радіоли, будував трактори, реманент, причіпи,човна, по річках на плоту сплавлявся, мандрував Україною, по фестивалях, замках і інших видатних місцях. При цьому умудрявся вести бізнес і будуватися, навчати дітей і приглядати за гоподарством.
    (потім Майдан, війна і... -перерив)

    Тепер визріває нова Ідея, у світі вона не нова, але напрямок визначився.

    Бажаю ВСІМ здійснення задуманого.
    --- добавлено: Jan 8, 2018 8:21 AM ---
    @Karmadon,
    -до речі, десь стос вінілу валяється, колись колекціонував...(не цікавить???)
     
    Останнє редагування модератором: 16 січ 2018
    Karmadon подобається це.
  4. Karmadon

    Karmadon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.099
    Симпатії:
    4.767
    Адреса:
    Чернігів
    Дякую!
    Якщо "Мєлодія" і "дємократи", то такий же стос і в мене є :)
     
    leshiy_40 подобається це.
  5. Neighbor

    Neighbor Прораб

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Чернівці
    Добавлю трохи від себе.
    Колекціонував то одне - то інше, але то все не те. Особисто я люблю щось творити (майструвати), а квартира для цього не дуже підходить, хоча я в ній зробив багато речей (деякі є на моєму каналі).
    На даний час купив собі двойку (ВАЗ 2102) для різних експериментів, щоправда нею займаюся на вихідних у бітьків дружини під містом. Поки що довожу до нормального робочого стану, хоча

    Доречі, була думка створити на форумі тему по ній. Варто чи ні?
     
    ChameLeon подобається це.
  6. ChameLeon

    ChameLeon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.209
    Симпатії:
    7.694
    Адреса:
    В. Бугаївка, Васильківський р-он
    Якщо буде час та бажання підтримувати тему, то чому б і не створити..
    Будівництво річ сезонна і, сподіваюсь, тимчасова. А хоббі - одне, друге третє - і вже є чим з людями поділитись.
    Я розумію, що хоббі - то класно, але для себе поки що ну геть зовсім нічого придумати не можу.. Таке щось компактне.. квартирне.
     
  7. Karmadon

    Karmadon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.099
    Симпатії:
    4.767
    Адреса:
    Чернігів
    Сужайте круг. Задумайтесь, к чему лежит душа. Железяки, древесина, электроны, бегущие по проводкам, животные? Может быть глина, холст? В каждом из нас есть скрытые таланты, надо их только извлечь из себя и развить.
     
    Krava1342 та ChameLeon подобається це.
  8. Neighbor

    Neighbor Прораб

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Чернівці
    100%
    Я свого часу навіть вишивав хрестиком
     
    Энки та Karmadon подобається це.
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Важно для себя понять, из чего извлекается удовольствие,- из процесса, или результата. Ещё важно, нужна ли перспектива у хобби на новую специальность, профессию, источник дохода.
    Ну и однозначно полезное хобби - пет прожекты к основной деятельности.
    Для мелкого рукоделия в квартире, есть, например типо, система электроинструмента Proxxon микромото. Весь инструмент помещается в небольшой шкафчик, он же раскладное рабочее место.
    На балконе вполне можно заниматься некрупной столяркой. Типа меблишки в квартиру.
    Если рукоделие и на результат, то лучше конечно же делать что-то такое, что кто-то бы купил, и лучше не дёшево. Тут же уже перспектива.
    Если на процесс, то можно задумывать себе проекты типа "что-то невозможное". Что-то сложное, на острие, на грани. Какой-то майнд интерфейс на ПЛИСе с элементами ИИ, при том что во всех 8ми (12ти?) этих отраслях ни бум-бум. Ну или у кого где грани невозможного. Хобби для квартиры на годы, пока во всё нужное вникнешь. Тут перспектива дохода мутная, хиба повезёт, но вряд ли. А в плане личного развития и профилактики деменции в будущем старчестве - очень годный вариант, не сравнится с мелким рукоделием.
    Ну и если ради процесса, то просто проектирование многих разных долгих проектов - уже вполне себе хобби, не обязательно всё реализовывать логическим концом.
    Для некоторых видов рыбалки, реманент может не занимать много места. Для более сезонных великов-роликов вроде тоже.
    Но многие активные виды требуют затрат, и заработком вряд ли станут. Всякие парашюты парапланы, виндсёрфинг в феврале.. это дорого, и поломаться можно. Хотя большой город предлагает бассейны-роллер-всяко-скало-дромы. Просто эстетический культуризм в качалке - тоже хорошее хобби.
     
    Останнє редагування: 8 січ 2018
    Neighbor, ChameLeon та Karmadon подобається це.
  10. ChameLeon

    ChameLeon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.209
    Симпатії:
    7.694
    Адреса:
    В. Бугаївка, Васильківський р-он
    В общем, пока взял в руки паяльник и восстанавливаю новогодние гирлянды, коих насобиралось за годы :)
    Но это не хобби.. это чтобы хоть чем-то с пользой занять вечера.

    Есть что-то из Ардуины по мелочам.. Может потом ею займусь. Надо только придумать, что в результате хочу получить.
     
    Odissey подобається це.

Поділитися цією сторінкою