Помогите чайнику в вопросе монтажа системы отопления

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем inter-, 13 чер 2010.

  1. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Помогите чайнику в вопросе отопления своего дома!

    InterПовітря з радіатора спускали?
     
  2. inter-

    inter- Новачок

    Повідомлення:
    58
    Симпатії:
    2
    Re: Відповідь: Помогите чайнику в вопросе отопления своего дома!

    получается так:при 60-ти открыл кран маевского-идет вода,при 80 открываю,а там наоборот,всасывает воздух.поджог спичку,поднес,а огонь всасывает в батарею и потом этот воздух бурлит в разшыритель.после этого в верхних точках воды нет.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Помогите чайнику в вопросе отопления своего дома!

    а подача в батарею у вас точно має добрий протік?
     
  4. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Помогите чайнику в вопросе отопления своего дома!

    На скільки я зрозумів із вашого допису , до котла підключений всього один радіатор ,і більш контурів опалення немає.
    Якщо верх гріється то все таки контур працює.
    При гравітаційній системі опалення, з таким перерізом труб (як у вас), з металевим радіатором, з розміщенням радіатора на рівні котла ,радіатор навряд чи буде прогріватися повністю.Надто великий гідравлічний опір контура.

    Добавлено через 15 минут 53 секунды
    Нагріваючись вода розширюється і шукає вихід , а вихід один ,в роширюв. бак. Витікаючи туди вона створю розрідження в трубах і витягує води скільки зможе.Чи нижче роз шир .бак тим більше.
     
  5. inferno2015

    inferno2015 Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Все зависит от того какой общий размер системы отопления , иными словами протяженность труб . Дело в том что если вы живете в много этажном доме то скорее всего действительно система отопления может не работать. Однако я вам скажу что в моем двух этажном доме не стоит никакой насос и все качает отлично, за два с половиной года проблем практически не возникало.
     
    Останнє редагування модератором: 27 тра 2014
  6. Михаил П.

    Михаил П. Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Вінницька обл
    Здраствуйте!Таке питання:Хочу дома поставити твердопаливний котел,так як бюджет обмеженний доведеться все робити самому.Придивився я собі котел KLIVER 14 може хтось дасть якусь пораду по цій моделі?І ще декілька питань,на сайті виробника котлів пишуть що труба для відводу диму має бути 6 метрів,чи обов'язково дотримуватись саме цієї висоти?Чи згодиться метало пластикова труба для підводу води до батарей?Батареї будуть алюміневі,циркуляція примусова.Дякую!
     
  7. andriy320e30

    andriy320e30 Підмайстер

    Повідомлення:
    75
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    Львівська обл.смт .Красне
    то гроші на вітер . при такій конструкції там не тільки треба жити біля котла ,там теплозйому нема .буде гріти атмосферу )але якщо паливо халявне то можна брати:). пвх труба згодиться але в 1.5 -2м від котла бажано. радив би почитати форум про ТП котли .тут є все що вам треба знати
     
    Останнє редагування: 10 чер 2014
  8. Михаил П.

    Михаил П. Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Вінницька обл
    А не могли б ви пiдказати якийсь бюджетний варiант котла,який бiльш-менш нормальний?Дякую!
     
  9. ком

    ком Майстер

    Повідомлення:
    178
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Вишгород
    В мене теж повітря смокче в батарею-потужна помпа.мозги закипіли поки додумався.
     
  10. andriy320e30

    andriy320e30 Підмайстер

    Повідомлення:
    75
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    Львівська обл.смт .Красне
    я собі взяв піролізний Фенини типу такого
    http://ecokotel.in.ua/
    .він напевно найдешевший на ринку .але всеодно дорогий порівняно
    а так то навіть незнаю який порадити в ту сумму .для початку метал має бути мінімум 5мм і мінімальний теплообмінник, а не просто в комен.найбільший мінус дешевих котлів то часті закладки 1-2год ,або моментальне забивання димоходу і небезпека перегріву якщо завелика потужність. і треба вибрати основне паливо -вугілля або дрова і тд. а так то нюансів там дуже багато -і теплоакумулятор ,і клапан підмісу ,правельний димохід ,і тд.
     
    Останнє редагування: 10 чер 2014

Поділитися цією сторінкою