Борьба с кротами на участке

Тема у розділі 'Сад и огород', створена користувачем Vudracom, 25 кві 2010.

  1. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Эх! Повезло то как! Но у меня еще есть плюс! Еще я с ними поборюсь!:sps:
     
  2. vovossav

    vovossav Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    киев
    они начинают сильно копать-середина-конец лета(запасаются жиром на зиму)
     
  3. lucyfer

    lucyfer Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Я в ауті... Хай буде по вашому... Ще проти чупакабри щось поставте, а то прийде і вас з'їсть...
    --- добавлено: Apr 24, 2013 4:17 AM ---
    Перестаньте читати те, що написане на форумах, сходіть в бібліотеку - візьміть наукову літературу і почитайте... Інформція, надана вами не є дійсною...
    Або вона ще з тих часів, коли будь що було ворогом колгоспу і народу (коли треба було на щось списати невдалі врожаї через "тупу" голову)...
     
  4. 1958

    1958 Прораб

    Повідомлення:
    455
    Симпатії:
    373
    Во первых чтоб не повторяца я скопировал в виде фото свой пост с другого форума. И во вторых чтоб что то утверждать надо вживую увидеть (а не сходить в библиотеку) и самому ощютить плоды деятельности этого подземного существа. В третих надо тему хоть чуть чуть прочитать, это всё ранее уже обсуждалось.
    В таком случае перенесу сюда и фото, может всё таки в науковой лiтературi разберётесь хто есть хто и хто чем питается.


    Снимок 17.PNG Снимок 18.PNG Снимок 19.PNG Снимок 20.PNG Снимок 21.PNG
     
  5. Малыш

    Малыш Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Черниговщина
    У меня была проблема с кротами (или слепышами). Пробовал и тарахтелки, и патроны (специальные от кротов), и яд. Ничего не помогало. По совету одного старика стал заливать ходы водой из сливной ямы. Недели две каждый день лил эту жидкость. Три года кротов на участке нет. Посмотрю как будет в этом году.
     
    Дед Хоттабыч подобається це.
  6. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Спробуйте знайти аміачну воду та капнути в нору. Тільки використовуйте гумові рукавички та протигаз.
     
  7. RomanR

    RomanR Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Львів
    Що я тільки не перепробував, у боротьбі з підземними мешканцями (і дим задував старим пилесосом, і росіл з таранки заливав) але найбільш тимчасово помогли таблетки від кротів (фосген?) завтра напишу точну назву. Тішить що не видно ходів від сліпишів, які мені дуже багато шкоди понаробляли (погризли коріння багатьох молодих дерев і троянд. Як я зрозумів вони сліпиші часково користуються ходами кротів які є практично не шкідливими хіба що підривають цибулини квітів і псують газон.
     
  8. 1958

    1958 Прораб

    Повідомлення:
    455
    Симпатії:
    373
    Будь ласка. Бо тiки механiкой борюсь.

    DSC01889.JPG
     
    шto-то ne tak та Andrii_M подобається це.
  9. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Хочу спробувати вивести водяних щурів з берега коло садка аміачною водою. Думаю, що і кроти повинні від неї втекти.
     
  10. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Начало этого года без онных! В прошлом году по совету одного пенсионера взял у друзей несколько кусочков карбида и раскопав ходы в разных местах опусти их туда и прикрыв закидал землей. Результат есть! Раньше неписал-хотел убедиться точно! Убедился!:Hi:
     
    pav339 подобається це.

Поділитися цією сторінкою