Ремонт бензопилы

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем orex_, 9 кві 2010.

  1. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Схожі проблеми в мене пару разів були на "підЁб...чній" хугзварні. Возив в сервіз вони знімали карбюратора, розмочували в якійсь "бодязі", розбирали, продували, міняли прокладку під карбюратором, ставили на місце, регулювали гвинтами. Крайнього разу майстер сказав, щоб менше таким займатись, то треба використовувати 92 бензин, але якісний і масла додавати в морози трохи менше рекомендованих 1/50, а в теплу пору не більше цієї норми.
     
  2. nbotsman

    nbotsman Майстер

    Повідомлення:
    84
    Симпатії:
    34
    Адреса:
    Киев
    NikIN, - Такого ще не чув, щоби залежно від температури зовнішнього середовища міняти пропорцію в бензосуміші.
    Ви часом щось не перепутали?!
     
    Останнє редагування: 17 січ 2016
  3. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Ні не переплутав. По крайній мірі так мені порадив в прошлому році майстер, що ремонтує мені бензо-, електроінструмент. Після його поради я згадав, що і в машинах бажано теж в зимовий час рівень мастила в двигуні тримати на нижній мітці щупа, а в літку навпаки на максимумі.
     
  4. nbotsman

    nbotsman Майстер

    Повідомлення:
    84
    Симпатії:
    34
    Адреса:
    Киев
    Я з вами не згоден, в мене самого автомобілів було багато і зараз також іномарка, просто користуюсь синтетичним мастилом, під наш клімат. Ось і все!
    В суміші для бензопилки також використовую синтетичне мастило Oleo-Mac Prosint 2Т
    В мастило - бензиновій суміші і так не багато мастила, а ви іще її зменшуєте, а як же змащування підшипників і ЦПГ!
     
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго та бадьорого:Hi:.
    - немає хто на прода штілька б/у 250_ного (оригінал) , або щось в цій категорії (потужнлсті) .., або може маєте ссилочку на провірений ресурс по продажу данної техніки.
    Дякую.
     
  6. nbotsman

    nbotsman Майстер

    Повідомлення:
    84
    Симпатії:
    34
    Адреса:
    Киев
    Ось тут є, подивись, передзвони!!!
    http://olx.ua/obyavlenie/benzopili-stihl-250-shtil-250-original-IDgmmFs.html#d81836bb16
     
  7. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Дякую
     
  8. express150

    express150 Прораб

    Повідомлення:
    404
    Симпатії:
    313
    Добрый вечер. Есть пила Долмар 340. Есть с ней несколько проблем. Может есть у кого-нибудь совет.
    1. С завода стояло родное 2-х кулачковое сцепление с пластинчатыми пружинами. Со временем пружинки растянулись. Само сцепление начало издавать сильный звон, грохот. Резьба на коленвале М8. Подобрал на неё сцепление вместе с тарелкой с Партнёра. Теперь сцепление не слышно вообще, но опять вылезла проблема. Сами кулачки во время работы начинают слазить вниз и сильно прижимаются к тарелке. Пилка на холостых просто глохнет.
    2. На холодную первый раз очень плохо заводится. Можно шнурок довольно долго дёргать. Если раз завелась, потом без проблем с первого раза, тянет, пилит отлично. Бензин 95, масло Хускварна НР. Кажется, что проблема с уровнем топлива, наверное села мембрана. Стоит карбюратор Валбро. Необходимо заказывать ремкомплект к карбюратору именно к этой пилке, или скажем подойдёт от той же Хускварны.
     
  9. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго:Hi:.
    - по запуску двигуна.
    зняти свічу, почистити її та провірити зазор ; Перший запуск який саме? , коли закрита воздушна заслонка , чи вже коли вона при закритій заслонці зпрацювала , потом відкриваєте заслонку і пробуєте запустити?
    - зняти воздушний фільтр перевірити як закриває воздушна заслонка , чи сама заслонка добре розташована на волові. (бачив коли болтик трошки відкрутится то сама заслонка провертаєься на бортикові, пилка при першому запускові пракично так само працює)
    Якшо в бакові фільтр давно не міняли , і він не обслуговуємий замітини на новий , ну і повна розборка, чистка , продувка карбюратора. За одно провести профілактику воздушного фільтра.
     
  10. nbotsman

    nbotsman Майстер

    Повідомлення:
    84
    Симпатії:
    34
    Адреса:
    Киев
    Так зразу нічого і не підскажеш, треба дивитися.
     

Поділитися цією сторінкою