Табачник отменил внешнее тестирование учеников.

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем Валерий Валентинович, 30 бер 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kost

    Kost Новачок

    Повідомлення:
    1.242
    Симпатії:
    72
  2. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    точно, посмотримbeer
     
  3. строитель ландшафтов

    строитель ландшафтов Майстер

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    91
    Адреса:
    Хмельницкий
    И вы серьёзно в это верите? У меня кум -- завкафедры в универе. В минувшем году были сформированы целые группы студентов, поступившим по-льготам, до обдарованых с хорошими результатами тестов дела никому нету.(цена "льгот" была около 500 долларов).
     
  4. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    А в мене кум!!
    Давайте всі мірятися кумами:-D
    Я сам відносно не давно закінчив університет, ше не загубив всі звязки, та і батьки вчителі.
    Скажу, що одні, що інші двома руками ЗА тестування.
    Мати говорить, що в тому році із нашої сільської школи дуже багато поступило на бюджет в престижні університети, завдяки високим балам. Одна дівчина взагалі набрала максимально можливу кількість балів, таких всього 6 на всю Україну. І якби не зовнішнє тестування, не бачити би їй нормального університету (батьки не позволили б собі)..
    Значно зменшилися взятки в школі. Більш не ходять не виклянчують оцінки, не носять директору "клуночки за оціночку".

    В університетах же замість нашого курсу (кожен другий замазаний і знаннями не блестав) прийшли дуже сильні першокурсники.

    Система тестування, яка працювала минулі роки, безперечно, не досконала, але якщо розібратися з льготниками, це буде дуже великий крок вперед і, особливо, шанс для дітей з не багатих сімей.

    строитель ландшафтов, університет університету розньhello
    Судячи по ціні 500$ університет відноситься до "бюджетної" категорії.

    А хіба система "здавання" (екзаменів і грошей) в універі була краща?
     
  5. Sotrudnik

    Sotrudnik Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.025
    Симпатії:
    657
    Адреса:
    Херсон
    Никто не собирается отменять ВНО для поступления в ВНЗ - Табачник об этом сказал лично мне по ящику:)
    Да и глупо это. Нынешнее тестирование не ругал тока ленивый. НО, в основном, ректора, которых лишили (практиццки) кормушки. И, конечно, содержание тестов, которое далеко от совершенства. Но, то, что сейчас предлагается - дополнительно учитывать результаты по другим предметам за школьный курс - это придмано еще в дотабачниковские времена. И это правильно!
     
  6. robokop73

    robokop73 Бригадир

    Повідомлення:
    483
    Симпатії:
    158
    Адреса:
    Черкаська обл
    То тепер будемо ще й вчителям платити за гарні оцінки в атестаті. Більше 150 країн перейшли на ЗНО, а ми , як звичайно, шукаємо свій шлях, такий , де грошенят наколотити можна.
     
  7. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    +1
    Як на мене куда краще допрацювати діючу систему ЗНО.
     
  8. Sotrudnik

    Sotrudnik Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.025
    Симпатії:
    657
    Адреса:
    Херсон
    В том проекте, который я знаю, речь шла о выборе между несколькими предметами.
    Что же до прежней модели - тест по двум предметам - это был путь в никуда, имхо. Тогда платили учителям или репетиторам за натаскивание именно по ним.
    А все остальные - по боку. В результате, среднее образование - только по двум выбранным предметам. А по остальным - ниже плинтуса. Типичный американский подход, который нам не нужен.
    Знаю, что говорю, работаю со студентами
     
  9. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Цей підхід відмінили перед Табачником.

    Доречі, чув як у ВР хтось з регіоналів говорив.
    Хотів би я побачити, що було би з тим, хто не підтримав:-D
     
  10. robokop73

    robokop73 Бригадир

    Повідомлення:
    483
    Симпатії:
    158
    Адреса:
    Черкаська обл
    Хіба краще , коли будуть платити ректору, а не репетиторам. Багато дітей готується хоча б по двох предметах, а так батьки куплять просто місце у вузі з нульовими знаннями .ЗНО, на мою думку, це шлях до подолання корупції у системі освіти, хоча б частково.
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою