Маска для зварника

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем Валерий Валентинович, 26 бер 2010.

  1. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    В моїй теж виявилось є батарейки, перші років три пропрацювала, потім ноль, я думав зламана, вче запаковано, нема і натяку на те щоб відкривати і батарейки. Зняв вставку вона зпаяна, розібрав якось, побачив батарейки на контактній сваркі, відковиряв, підставив нові і все працює добре. Не часто маску використовую, ті батарейки через 2 роки знову замінив.

    Отправлено с моего Redmi 3X через Tapatalk
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Ось фото:

    20180102_151639.jpg 20180102_151657.jpg 20180102_151726.jpg 20180102_151833.jpg
     
    wellfare та slavko.malynovsky подобається це.
  3. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    А может от мобильного аккуму можно привентить? И зарядить можно и легкая, как думаете?
     
    barsa подобається це.
  4. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    А у чому взагалі суть, бо я щось не у курсі. З часом батарейка сідає?
     
  5. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    У меня у фрони две батарейки сr2032 чтоб садились не замечал, работают себе , на викинге писал выше там одна но емкая батарейка как будет разряжаться посмотрим со временем. Все конечно зависит наверное и от качества катриджа и его солнечного элемента .
     
    Останнє редагування: 3 січ 2018
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    в мене заводські батарейки 2032 пропрацювали пів року, а базарні витримували місяць.. За два роки набігає чимала сума. Поставив пальчикові - позбувся клопоту.
    від мобільного підходять по напрузі, але їх важче організувати по закріпленню, у моєму варіанті продаютьсяч готові бокси.
    Ну ще продаються літієві елементи у формі ААА, так що я маю і такий варіант в запасі.
     
  7. Василий Левченко

    Василий Левченко Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    5
    Как же пропали, Дніпро-М МЗП-485 - маска по средней цене, причем неплохая, пользуюсь год уже, и ничего не пропала.
     
    Останнє редагування модератором: 21 січ 2018
  8. barsa

    barsa Підмайстер

    Повідомлення:
    91
    Симпатії:
    24
    Вот это четкая идея! Я у себя уже 2 раза менял CR2032, менять не сложно, но, наверно, присобачу старую полусдохшую батарейку от телефона,порт мини-USB, там контроллер уже есть,. Компактно, легкое, и заряжать можно спокойно!
    Спасибо за идею.
     
  9. Yanuwevsky

    Yanuwevsky Інженер

    Повідомлення:
    210
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Коломия
    Пару слів про хамелеон
     
    Erni подобається це.
  10. barsa

    barsa Підмайстер

    Повідомлення:
    91
    Симпатії:
    24
    итак, аккум от мобильного я не присобачил, да и делать это не буду. Также и мизинчиковые батарейки(аккумы) колхозить не буду. А что буду?
    1) пока ничего не буду. Буду пользоваться штатной батарейкой. Но буду отключать режим сварки ( переводить крутилку на режим зачистного диска). Тогда модуль вообще отключается от батарейки. Ну и соответственно батарейка не садиться, хотя в режиме ожидания и потребляется не много, но как видно, батарея умирает.
    2) Если приспичит, тогда заменю штатную батарейку на аккум-таблетку, припаяю зарядный модуль с разъемом микроUSB (а он очень маленький ) и все.
     

Поділитися цією сторінкою