Маска для зварника

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем Валерий Валентинович, 26 бер 2010.

  1. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    дякую за пораду. хороша ідея!
     
  2. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Всім доброго дня!Купив сьогодні маску хамелеон,до цього користувався звичайною.Хочу теж поставити скло,але під низ пластикового.Цікавить питання чи має значення товщина переднього захисного скла,чи підійде 2мм.[​IMG][​IMG]
     
  3. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    я сьогодні приліпив скло на подвйцний скотч. за результатом експлуатації відпишусь
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Чим товстіше - тим кращий захист, але важча маска. У моїй першій масці стоїть "набір" скла на 12 мм.. :). До ваги звик.
     
  5. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    @Voyutichi, дякую.Значить не вдасться встановити скло під пластиковий захист.Доведеться мудрувати над іншим кріпленням.А якщо поставити два скла з фронтальної та тильної сторони?Наприклад з переду так як планувалось 2мм,а з іншої сторони 6мм,як думаєте вистачить?
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    думаю вистачить, у мене є подібна до вашої маска, так я викинув передній полікарбонат, а замість нього приліпив два скла, простим скотчем. Трохи не естетично, але надійно.
     
    wellfare подобається це.
  7. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    В мене не получилось викинути передній полікарбонат.Там все напівкругле,не так просто скло приліпити.Взяв кусочок алюміневого кутника шириною 10мм,розміряв,вирізав,загнув,скріпив.Зробив обв`язку з пластикового кутника,щоб плотніше рамка прилягала до маски,пофарбував,вставив 5мм скло і получилось ось так. IMG_3136.JPG IMG_3135.JPG
     

    Вкладення:

    • IMG_3131.JPG
      IMG_3131.JPG
      Розмір файлу:
      170,1 КБ
      Переглядів:
      17
    • IMG_3133.JPG
      IMG_3133.JPG
      Розмір файлу:
      168,5 КБ
      Переглядів:
      17
    • Фото0051.jpg
      Фото0051.jpg
      Розмір файлу:
      105,8 КБ
      Переглядів:
      17
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    ну і добре. Я використовував жерсть оцинковану 0,4 мм, вигнув дві смужки і вставив замість полікарбонату, а між тими смужками вставив скло. Маска зараз на заміні батарейок. При нагоді зроблю фото.
     
  9. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    Ті гачки мали бути під діоптричні лінзіи якими Ви скористалися для віконного скла :)
     
    Voyutichi подобається це.
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    під маскою достатньо місця, я варю в слюсарських скляних окулярах - дуже зручно, навіть забуваю про них, так звикаю..:)
     

Поділитися цією сторінкою