Універсальна База Раціональних Пропозицій

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем Voyutichi, 9 вер 2008.

  1. GAVER

    GAVER Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    13
    Ну чожь!?
    вот и про пылесос
    Всё что нужно - это 2 сифона, шланг для пылесоса и пустое ведро от максипро или шитрока
    все прокладки есть в комплекте с сифонами
    было бы лучше шланг от пылесоса найти метров 5ти
    брызговик обязателен, иначе брызги будет засасывать в пылесос
    Стоимость водяного фильтра получилась в районе 80 грн
     

    Вкладення:

    • 2.JPG
      2.JPG
      Розмір файлу:
      3,3 МБ
      Переглядів:
      607
    • 3.JPG
      3.JPG
      Розмір файлу:
      3,2 МБ
      Переглядів:
      584
    • 4.JPG
      4.JPG
      Розмір файлу:
      1,4 МБ
      Переглядів:
      521
    • 5.JPG
      5.JPG
      Розмір файлу:
      1,4 МБ
      Переглядів:
      483
    • 6.JPG
      6.JPG
      Розмір файлу:
      2,3 МБ
      Переглядів:
      504
    nazno, Энки та skj подобається це.
  2. GAVER

    GAVER Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    13
    Общий вид, не влезло в первое сообщение
     

    Вкладення:

    • 1.JPG
      1.JPG
      Розмір файлу:
      2,4 МБ
      Переглядів:
      389
    Энки, Iggorr, Adolf та ще 1-му подобається це.
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Універсальна База Раціональних Пропозицій

    GAVER, а ви пробували в роботі свій варіант фільру? Можете відео причепити (хоча б телефону)
     
  4. GAVER

    GAVER Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    13
    к лобзику или болгарке пока не цеплял, но на цементной пыли и мусоре обкатал - нормуль, есессно булькает, веро потом промываем , наливаем новой водички и вперёд
    видео думаю излишне- поверьте - работает
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Універсальна База Раціональних Пропозицій

    а для чого стільки сильфонів?
     
    1 людині також подобається це.
  6. GAVER

    GAVER Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    13
    их 2 всего - вход и выход
    резьбы есть, гайки есть, шланги есть, прокладки есть, особо мутить ничего не надо, клеить там, на герметик сажать - этакий конструктор
     
    Энки та skj подобається це.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Як закріпити тонке свердло у патрон дрелі

    Коли є потреба закріпити тонке свердло у патроні звичайної дрелі -часто патрон не може надійно зафіксувати це свердло. Щоб успішно подолати описану незручність - достатньо обмотати кінцевик свердла тонким обмоточним мідним дротом і попробувати знову затиснути у патроні. Ідею я взяв з журналу Моделіст-конструктор, десь за 1982 рік ( я тоді його виписував, запа"мяталося тоді - і до тепер користуюся).
    Ось фотодемонстрація:[​IMG]
    [​IMG][​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     

    Вкладення:

    nazno, Saisan, Энки та 5 іншим подобається це.
  8. Аматор

    Аматор Майстер

    Повідомлення:
    426
    Симпатії:
    69
    Re: Відповідь: Універсальна База Раціональних Пропозицій

    Ідея фіксуючої планки (кондуктора) цікава.
    У тих хто самто займається сантехмонтажом, завжди під рукою знаходиться б/в змішувач (китайці багато наклепали) його з ексцентриками тимчасово вкручують в водорозетки на період їх монолічення. Наглядно встановлений змішувач окрім міжосьового центрування, покаже іще заглиблення водорозеток в стіну.

    Добавлено через 18 минут 40 секунд
    Слушна думка, цією методою я давно користуюсь. Точніше - з моменту появи у нас іномарок, в яких багато гвинтів/болтів з внутрішнім 6-тигранником. Але правда я шайбу не клав... Рожковим ключем працювати мені не подобалось, оскільки його губки розходяться і злизують грані гайок при значному крутному моменті. Працював накидним ключем, але зривав різьбу гайок і болта.
    Окрім всього, не зручно тримати в руках і болт і ключ....
    Потім психанув, зажав болт в лещата, ближче до шляпки і... зігнув його Г-буквою (на 90град.). Далі ясно - шляпку в метиз який крутимо, на зігнутий кінець - шматок труби, і крути скільки хочеш, поки шляпку не відірвеш :). Якщо в гаражі... ой, в господарстві є зварка, то "сильніше" вийде, якщо болт не гнути, а прямо біля шляпки приварити (під тим же кутом до нього, близьком до 90 град) плече (кусок арматури, тощо) і місце шляпка-арматура обварити для міцності. У цього "ключа" вже саме слабке місце це - злизуються грані шляпки болта.

    Добавлено через 7 минут 46 секунд
    Не знал такого! - в наше время очень распространены автоматические системы весового дозирования. Я даже не думал, что это где-то может делаться вручную, без обеспечения точности дозирования :-[

    Добавлено через 5 минут 6 секунд
    ЗІ. Voyutichi, дякую за корисну тему, дійсно згадуєш "Науку и жызнь", "Технику молодежи", Моделист конструктор". Напевно поступово дійдемо і до "За рулем" та "Радио" bravo
     
    Voyutichi подобається це.
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Відповідь: Універсальна База Раціональних Пропозицій

    я стараюся свої пропозиції описувати, а з журналів - то тільки про зажим тонкого свердла - сьогодні виникла така потреба - закріпити тонке свердло і просверлити штапики. Ось і зазняв на фото, знаю, тема тонкого свердла завжди була актуальна. В армії токар обмотував кінцевик наждачним папером, на заводі токар сам собі робив цанги - тоже мордувався. А обмотка дротиком приємно всіх дивувала..:)
    Ось, думаю, хай ідея дальше буде на хвилі..
     
  10. Аматор

    Аматор Майстер

    Повідомлення:
    426
    Симпатії:
    69
    Так, з свердлом і дротиком - я цією ідеєю теж користуюсь. Але, під руками дротик не завжди знаходиться, тому, коли під руками голяк то я обмотую свердло папером (найцупкішим, який знайдеться, або фольгою від шоколадки, целофаном від квітів...). В більшості випадків, якщо свердлиться матеріал не твердий, такого рішення достатньо. Ще, в якості перехідника, може згодитись пуста паста від шарикової авторучки.

    ЗІ. Я лише доповнив Ваші слова, ніякого негативу в них не було.
    Коли згадаю щось зі своєї практики (чи з вичитаного) - теж тут відпишуся.
     

Поділитися цією сторінкою