Чугунный камин или открытый - что лучше

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем Kamin, 5 бер 2010.

  1. pechnik1954

    pechnik1954 Новачок

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    23
    Re: Відповідь: Re: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    Стальной камин - это вам к сварщику, сварит вам зонт и топку из уголков и швелеров :) В данном случае работой печника даже не пахнет :) Берите чертежи, металл и - вперед..... :)
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    пахне, пахне..:)
    Власне, що креслення - типові, а камін - це річ з інтер"єру. Тобто його необхідно конструювати з нуля, привязуючись до місця, де він стоятиме (так як і традиційний камін). Тому саме досвід пічника тут вирішує більше всього. А зварник - як скажуть - так і приварить..
     
  3. pechnik1954

    pechnik1954 Новачок

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    23
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    Ну если смотреть так - то не советую тогда вам делать из металла камин......лучше кирпичная классика.......все остальное - от лукавого :)
     
    1 людині також подобається це.
  4. Діма

    Діма Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Луцьк
    Re: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    :K
    :K:K:rubanok:
     
  5. Павло

    Павло Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    львів
    Re: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    Доброго дня!
    Переваги закритої чавунної чи стальної топки очевидні:
    - відсутність задимлення кімнати де стоїть камін;
    - коефіцієнт тепловіддачі значно більший в закритих топках,
    це особливо важливо для камінів з водяним контуром, ккд яких становить 75%;
    - забезпечує нормальний рівень кисню в кімнаті, оскільки в сучасних топках має бути обов'язковою подача повітря з зовні;
    - пожежобезпека в закритих топках значно вища;
    Моя особиста думка така: класичні каміни красиві лише тоді, коли їх не запалювати, а закриті це хороше поєднання функціональності і живого вогню.
    Зварювати камін власноруч на мою думку не просто складно, але й небезпечно. Найменша помилка при розробці каміна може спричинити задимлення або навіть пожежу чи вибух. Заводські топки перевіряються тиском, в них закачують приблизно 3 технічні атмосфери. Ви впевнені, що зварщик зможе забезпечити таку якість виготовлення, тим більше, якщо це камін з водяним чи повітряним контуром?!
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    довіряти першому-ліпшому зварнику нема потреби. Є в мене знайомі зварники, які варили установки для роботи при 16 барах, і це не просто труби, а бочки, котли..
     
  7. Діма

    Діма Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Луцьк
    Re: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    :):):)
     
  8. Павло

    Павло Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    львів
    Re: Відповідь: Re: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    Повністю з Вами згідний на рахунок цього, але не забувайте, що топка це не лише зварні елементи, а й чавунні, термостійке скло,декоративні елементи...
    Тобто познайомтесь ще з кількома людьми різних професій і можете відкривати завод по виготовленню топок. :)
    Жаль, що в кожного з нас немає таких знайомих, але навіть коли є не кожний буде проектувати і витрачати час на це все.
    Скільки витрачається часу лише на виготовлення, а монтаж це ще додаткові витрати. Можливо Ви Voyutichi, не поганий майстер, але я вважаю, що надійніше запропонувати клієнту закриту заводську топку, хоч сам раніше встановлював і інші, а потім зверху все гарненько обробити. Чув розповіді, на собі не відчув, як розсипається будинок від неправильного монтажу, люди купуються на бігборди де каміни за 800 грн. а потім кажуть: камінна топка фігня не варта грошей. В нормальних топках лише скло такої ціни.

    Але я не про це: є варіанти закритих камінних топок з кутовим склом, де на мою думку втрачається межа між закритим і відкритим вогнем. Бачив такий в знайомого, дуже гарно, враження, що скла немає, здається марки Лехма. Треба погуглити тоді напишу, не вистачає часу.
    До зустрічі.(щось знову мемуари dntknw)
     
  9. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    Люди хто з вас юзаэ КФД ? Тут мені один бізнесмен втирає що то дуже файна фірма (ціна.якість)
    Бо я щось не можу в неті навіть відшукати певну інформацію про місцезнаходження фірми :down:
    Покищо думаю над - invicta 700 /676905 або laudel 700 compact .
     
  10. Павло

    Павло Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    львів
    Re: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    Я погуглив і знайшов, точніше спитав знайомого.:)
    Топка, про яку я говорив називається Ексклюзив від фірми Лехма, що правда вона з водяним контуром, але це напевне плюс, ну хто що любить.
    mijki , чому Ви вибрали саме ці топки, франція не з дешевих, є достойні варіанти, вибір великий, тепер майже кожна закордонна фірма по виготовленню котлів виготовляє традиційні топки, до прикладу Віадрус - від пів. тис. евро.
     

Поділитися цією сторінкою