Инаугурация

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем DimaZ, 25 лют 2010.

  1. robokop73

    robokop73 Бригадир

    Повідомлення:
    483
    Симпатії:
    158
    Адреса:
    Черкаська обл
    Згоден.Але рівень інтелекту нашого президента бажає кращого.hello
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Инаугурация

    скоріше всього цей рівень адекватний рівню більшості виборців, раз так сталося. Може це найкращий варіант, дух часу, так сказати.. Думаю таки президент зробить не одну корисну справу як для народу, так і для себе.
    Толку з тої освіченості і культурності, якщо носій цих характеристик більше нічого не може зробити крім як хизуватися ними.
    А от щодо інаугурації - вона була подібна до ігнорації.
     
  3. Денисенко

    Денисенко Новачок

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    16
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Инаугурация




    100%....:vo:
     
  4. строитель ландшафтов

    строитель ландшафтов Майстер

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    91
    Адреса:
    Хмельницкий
    А може ви і про інтелект виборців промовчали би? Бо щось трохи смердить на зразок: огородити донецький регіон колючим дротом.
    Пропоную. Надалі утримуватись від таких "високоінтелектуальних" реплік.
     
  5. Sotrudnik

    Sotrudnik Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.025
    Симпатії:
    657
    Адреса:
    Херсон
    На самом деле уровень интеллекта любого из тех, кто баллотировался, не имеет никакого значения. Беда наша общая в том, что никто из них, даже те, кто рвал тельняшку на груди, позиционируя себя как новую силу, по настоящему о стране не думает. Хлопцы и девчата там решают свои проблемы. Кто-то изящнее, кто-то вовсе незамысловато. Вот и все.
    А мы голосуем и спорим до хрипоты, называя друг друга низкоинтелектуальными. Каждый народ достоин своего правителя (с)
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Инаугурация

    і що далі? Це щось нове, такого я ще не чув, скоріше було щось подібне сказано Жиріновським про Галіцію. Про Донбас і щоб щось городити - не пригадую..
    Щоб це не виглядало образою когось, прошу приймати мої слова загалом, а не для конткретного теперішнього випадку вибору президента. Просто перефразування відомого афоризму "народ заслуговує таку владу, яку зараз і має".
    Прошу пробачення, якщо чимось когось образив.

    Добавлено через 1 минуту 36 секунд
    побажання кращого - ще не доказ приниження..
     
  7. Sotrudnik

    Sotrudnik Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.025
    Симпатії:
    657
    Адреса:
    Херсон
    Re: Відповідь: Инаугурация

    Не зрозумів це, але я мав на увазі, що усі ми, делікатно кажучи, не сповна розуму, якщо вірили тим пройдисвітам, які претендували на місце гаранту Конституції. А ще більш нерозумними були дискусії на тему - кто краще, Ю чи Я, під час яких іноді зовсім "зривало дах".
     
  8. robokop73

    robokop73 Бригадир

    Повідомлення:
    483
    Симпатії:
    158
    Адреса:
    Черкаська обл
    Читаючи репліки форумчан, я бачу , наскільки близько ми беремо до серця репліки про того чи іншого політика.. А вони? Їм геть одинаково, що ми про них думаємо, Бо вони - каста жерців, а ми для них- каста рабів.
    Десятки роки ці люди в політиці, іщо вони зробили? Та нічого!
     
  9. Кремень

    Кремень Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.427
    Симпатії:
    539
    Друзі, будь-яка неконтрольована влада буде працювати не для людей та країни, а заради свого збагачення. Ми зараз живемо не за залізною завісою і можемо бачити як працює керівництво інших країн. Там де є громадянське суспільство, де розвинуті громадянські організації де здійснюється дієвий контроль за владою - там і люди добре живуть і розвинута економіка.
    Зразу після оранжевої революції я спілкувався з британцями вони казали - всі європейські нації відвоювали свою свободу від олігархії. У Франції під час французької революції, в Британії під час повстання Кромвелю... Висновки з цих повстань зробив і народ і панівний клас. Народ знає що можна повстати, різними методами від забастовок до не підкорення владі, а панівний клас знає чим може закінчитись повстання, від економічних втрат до гільйотин.
    У нас, на жаль, почався процес створення громадянського суспільства і... не закінчився. На жаль ми не довели до кінця справу. По перше люди думають постояли на майдані два тижні і ми живемо в новій країні. По друге ми занадто падкі на блага (гроші, посади, то що).
    Ми можемо говорити, що у нас погана влада, депутати, президент... Але будь яка людина прийшовши до влади і побачивши неймовірні можливості для неконтрольованого збагачення втратить людську подобу.
    Без громадянського контролю у нас не буде майбутнього.:Hi:
     
  10. robokop73

    robokop73 Бригадир

    Повідомлення:
    483
    Симпатії:
    158
    Адреса:
    Черкаська обл
    Кремень, Ви абсолютно праві, але потрібно щоб і народ зрозумів, що для нашої влади потрібен громадський контроль. В розвинених країнах його роль виконують профспілки, які відстоюють права трудящих, а в нас це жирні коти, які живляться зі столу господарів.
     

Поділитися цією сторінкою