Питання - відповіді

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем Микола2008, 5 січ 2023.

  1. Микола2008

    Микола2008 Прораб

    Повідомлення:
    264
    Симпатії:
    474
    Адреса:
    Луцьк
    Доброго дня, шановні!
    Вирішив створити подібну тему в розділі "Печі і каміни".
    Виникла, можливо, і абсурдна ідея і, розумію, зараз не на часі. Але...
    Хочу більш попрактикуватися в будівництві печей, якийсь час побути підсобником в майстра.
    Мені залишився рік до пенсії, буде більше вільного часу, тому хочу стати пічником. За своє життя змурував декілька десятків печей, камінів, грубок і коминів для газового опалення (була велика потреба в 90-х роках, коли в село провели газ). Останніми роками мало цим займаюсь, основна робота і робота в селі.
    Про це можна говорити лише після закінчення війни або після виходу на пенсію.
    З горілкою не дружу, люблю фізичну роботу і веду активний спосіб життя.
    Більш детальну інформацію надішлю тому, кого це зацікавить і відповім на запитання.
    Якщо щось не так, вибачайте.
     
  2. Богуслав

    Богуслав Майстер

    Повідомлення:
    177
    Симпатії:
    62
    Як можна бути підсобником, маючи опит у виготовленні печей та ще й газових. Вам просто треба розвиватися в напрямі металічні печі та цегляні. Не беріть складні роботи тримайтеся простіших помалу піднімаючись верх до складного. Накопичуйте інструменти які Вам будуть економити час і робити роботу зручнішою. А також продовжуйте самонавчання для здобуття нових технологій. Тримайте одну професію як основну, тому що міняти щось в пенсійному віці дуже утратно. Тоді буде збільшуватися база клієнтів і Вам уже буде потрібен підсобник.Старайтесь щось робити кожен місяць для підтримки професіоналізму. Удачі Вам.
     
    Дмитрий ДАР та Микола2008 подобається це.
  3. Микола2008

    Микола2008 Прораб

    Повідомлення:
    264
    Симпатії:
    474
    Адреса:
    Луцьк
    Дякую Вам за змістовну відповідь. Попробую відповісти. Газові - це малося на увазі комини для газового опалення. Так, трохи досвіду маю, але мало зараз практики. Мало вільного часу, тому мурую один, два рази в рік піч або грубу. Маю постійну роботу і робота в селі, тому (якщо щось буде цікаве) планую взяти відпустку на цей період або вже коли буду на пенсії.
     

Поділитися цією сторінкою