Як правильно приклеїти пароізоляцію в моєиу випадку. Комбіновані стіни.

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем grafwinter, 23 вер 2022.

  1. grafwinter

    grafwinter Підмайстер

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Кам'янське, Дніпропетровська область
    Доброго всім здоров'я!

    Заздалегідь вибачаюся, за створення теми, не дуже хотів цього робити через те, що вже неодноразово обговорювали, але у мене ситуація трохи не стандартна і конкретно мого випадку я не знайшов.
    1. Планую затягти пароізоляцією одразу три кімнати: кухню, коридор і ванну, щоб мінімізувати кількість примикань пароізоляції до стін. Чи це гарна ідея?
    2. Як кріпити пароізоляцію на стіни з шлакоблоку у кухні, якщо фінішна обробка стін буде виконуватися гіпсокартоном по профілях? На штукатурку вже немає ані сил, ані часу. Та й нерівності треба перекрити, які штукатуркою не вирівняти.
    3. Як кріпити пароізоляцію на стіни, які зроблені монолітом зі шлакобетону (гранульований шлак+вапно+цемент)? Шлакобетон тримається досить міцно, але все ж таки потроху обсипається під дією механічним факторів. Облицювання цієї стіни, теж буде гіпсокартоном по профілях.
    4. Як обійти пароізоляцією трубу, в якій прокладено ввідний кабель? Чи може краще зробити невеличку штробу та завести трубу в неї і замазати поверх цементно-пісчаною сумішшю? А трубу по внутрішньому діаметру де виходить кабель герметизувати?
    5. Маю дещо складну ділянку стіни у майбутній ванні, на якій стіна має і шлакоблок і силікатну цеглу. Як бути з примиканням пароізоляції до цієї комбінованої ділянки? Стелю планую робити у ванній - натяжною.

    6. Якій пароізоляції віддати перевагу? Доступна в продажу:

    а) звичайна поліетиленова з армуванням ниткою;

    б) cіра плетена ламінована, але ніхто не може напевне сказати чи це гідро чи пароізоляція.

    в) купити рулон STROTEX PP110 - цей варіант найдорожчий.

    7. З'єднувати вздовж пароізоляцію між собою на стрічку К2 з додатковою проклейкою мультібендом? К2 зараз продається від різних виробників. Хто з них якісний?

    Можливо хтось з форумчан може допомогти з придбанням всього необхідного в одному місці?

    Заздалегідь ДУЖЕ вдячний кожному за допомогу та роз'яснення! Мирного неба!
     

    Вкладення:

    • Kitchen.jpg
      Kitchen.jpg
      Розмір файлу:
      97,7 КБ
      Переглядів:
      8
    • Kitchen_2.jpg
      Kitchen_2.jpg
      Розмір файлу:
      122,5 КБ
      Переглядів:
      7
    • Coridor.jpg
      Coridor.jpg
      Розмір файлу:
      111,1 КБ
      Переглядів:
      6
    • Bathroom.jpg
      Bathroom.jpg
      Розмір файлу:
      118,7 КБ
      Переглядів:
      7
  2. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    на стіни найкраще давати спінений поліетилен з фольгою.якщо нема то такий як під ламінат з блискучою поверхнею до кімнати.. товщиною від 5мм і більше(якщо є в продавця).дюбелити через деревяні планкиз кроком кратним гкл.
    в шлакоблок довжина дююбеля не менше 10см.стики плівки проклеіти скочом шириною 10 см.
    гкл краще прикрутити в 2 шари. якщо ні то хоча б перетягнути фасадною сіткою з клейом до плиток.(так ви збільшите поверхневу міцність)потім прошпаклювати вапняним штуком.+ малярна фарба.
    в ванній на стіни краще дати екструдований пінопласт 3см.він вже має замки.
    приклеїти краще монтажною піною.(якщо вмієте) або клейом до плитки.
    старайтесь максимально вирівняти стіни під плитку.
    пінопласт добре продюбелити крізь штукатурну сітку з дроту 0,5мм.дюбелями для фасаду.
    прошпаклювати клейом до плитки і коли ствердне обкласти плиткою.
    так ви зробите гідро теплоізоляцію ванної.
    стелю у вашому випадку краще теж зробити гіпсокартоном з утеплнням ватою.
    ви так підіпрете вату яка трохи провисатиме що робить складнощі для натяжних стель.
     
    Останнє редагування: 28 вер 2022
  3. grafwinter

    grafwinter Підмайстер

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Кам'янське, Дніпропетровська область
    Дякую за поради.
    А на стелю що давати? Який паробар'єр? Якого виробника?
    Як кріпити цей паробар'єр на стінах? Це для мене найболючіше питання.
     
  4. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    на стелю в залежності від того які планки для гкл використовуються.якщо деревяні то перед монтажем плит натягують плівку і пристрелюють скобками.якщо металічні то прорізають ножем місцями отвори вздовж профіля трошки розводять і клеють скочем так щоб він вчіпив за профіль.(халтурний спосіб)
    бажано звичайно наклеіти на профіль двосторонній скоч і тоді монтувати плівку.
    на стіни найкраще притиснути плівку до стін деревяними планками на дюбелях.планка 30 на 40 або 50мм.
    я б радив почати з монтажу стелі.коли буде стеля прикрутити по гіпсокартону уд30 вздвж стін.в кутах придюбелити вертикальними планками плівку.далі по низу вставити і закріпити уд30. помістити пару вертикальних планок.завести за них плівку.а далі монтувати і прижимати ту плівку до стіни.якщо то плівка товщиною 5 або 10мм то вона штивна і просто стоятиме вертикально на стінах.
    до речі якщо ви даватимете на стелю спінену з блискучим покриттям плівку до ламінату товщиною 3мм то вам теж то легше монтуватиметься ніж класична плівка до паробарєрів.
    блискучим боком до верху звичайно щоб краще вчіпилась до скочу на профілях.
    все елементарно просто якщо ви гіпсокартонщик.
    але з поставлених запитань ви виглядаєте чайником.і то на жаль для вас китайська грамота.
     
    Останнє редагування: 29 вер 2022
  5. grafwinter

    grafwinter Підмайстер

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Кам'янське, Дніпропетровська область
    Перепрошую за питання від чайника)))) Я і не претендую на звання професіонала. Роблю все власними руками і хочу зробити все максимально правильно. Бо "професіоналів" я вже бачив, коли мені дах робили)))))
    Щодо кріплення паробар'єру до стіни за допомогою дерев'яних планок, то мабуть між стіною і паробар'єром все одно краще давати якої стрічки типу К2? Інакше пара все одно буде проходити в утеплювач. Стелю, поки що, підшивати нічим не збираюся. Окрім чорнової обрешітки з дошки 25*100. Треба в'їхати вже в хату, та й ціни на гіпсокартон кусаються. Планував колись в майбутньому робити стелю дерев'яною вагонкою. Але то колись. А зараз треба жити і не заподіяти утеплювачу шкоди парою.
     
    Останнє редагування: 30 вер 2022

Поділитися цією сторінкою