Тече з-під раковини при роботі вантузом

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем Tezka, 13 вер 2022.

  1. Tezka

    Tezka Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    2
    Добрий день.
    Іноді забиається умивальник, при цьому виручає вантуз. Але при роботі вантузом, я помічаю, що на підлозі з'являється вода. Перші рази я просто забрав воду та й не переймався. Сьогодні, я нарешті вирішив вияснити, а звідки ж береться вода?
    Заглянувши під умивальник, я помітив 2 отвори. Правий сухий, а зліва було видно підтік. Саме звідти текла вода. Раніше не помічав, тому що там стоїть тумба, вода текла на тумбу, тоді затікала під неї і тоді вже витікала по підлозі.
    Отже в мене запитання, що це за отвори, і чому при роботі вантузом з них тече вода?

    upload_2022-9-13_15-32-40.png
     

    Вкладення:

  2. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Зустрічався кілька раз з подібним. Я думаю це коструктивні отвори, вони як правило сполучені з переливом і при нормальному витоці проблем не створюють, лише коли злив забивається вода попадає в перелив і через них сифонить. Як варіант залийте силіконом.
     
    Tezka та Микола2008 подобається це.
  3. Tezka

    Tezka Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    2
    @lisnyk, я теж так думав, щоб просто заклеїти отвори. Просто не розумів, чи можна їх заклеїти без неприємних наслідків, наприклад назбирування тамм води і поява плісняви і т.д.
     
    lisnyk подобається це.

Поділитися цією сторінкою