Слимаки в криниці

Тема у розділі 'Скважины и колодцы', створена користувачем Блаж, 11 лип 2022.

  1. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    Всім привіт, в цьому році криницю окупували слимаки, повзають по стінках , падають всередину від чого зьявляється неприємний запах води. Підскажіть хто як бореться?
     
  2. Богуслав

    Богуслав Майстер

    Повідомлення:
    177
    Симпатії:
    62
    Єдиний безпечний спосіб скип'ятити воду в криниці. Всі інші хімічні тільки після консультації з санепідемстанцією.
     
  3. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    прикольно але майбуть не реально
    головне я не можу зрозуміти кудою вони туди заповзають? там монолітна труба, зовні ніде не видно щоб заповзали
     
  4. Богуслав

    Богуслав Майстер

    Повідомлення:
    177
    Симпатії:
    62
    Зробіть дзеркальний погляд. Не заповзають, а там народжуються і виповзають. Доки лізуть в гору ростуть і дорослішають. А кип'ятити треба лише верхню частину води 20 см. На дні криниці слимаки не живуть. Початок свого нового життя якраз на поверхні. Вода псується, тому що слимаки спорожняться Вам в криницю. Відходи життєдіяльності.
     
  5. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    гадаю не тільки спорожняються але й падають і топляться в ній...треба почитати як вони розмножуються
     
  6. Богуслав

    Богуслав Майстер

    Повідомлення:
    177
    Симпатії:
    62
    У мене війна зі слимаками на городі. Всі жовті. Жінка назбирає в літрову банку. Заллє кип'яточком і закриє кришкою.
     
  7. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    У мене також є , і в городі і в кущах. І в погребі і в ямі де водяні лічильники. Тут на форумі сірку продають, купив, в погребі і в ямі підпалив - пропали на якийсь час, потім знову є.
    В колодязі б також допомогло потравити (в якесь відро, та спустити до води) , але ж чи можна ту воду потім пити і через який час.
     
    Блаж подобається це.
  8. Богуслав

    Богуслав Майстер

    Повідомлення:
    177
    Симпатії:
    62
    Слимаки сусіда побачивши що звільнилася плантація для проживання повзуть у Ваш город.
     
    Останнє редагування: 21 лип 2022
    Блаж подобається це.

Поділитися цією сторінкою