Сварочная чудо маска

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем Alligator 31, 17 сер 2008.

  1. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    реагируєт, якщо швидкість затемнення 100мс. то око реагує а якщо 10мс. то не реагує. А реагулюється ступінь затемнення, і час відтемнення.

    Перевел:

    Реагирует, если скорость затемнения 100мс, то глаз реагирует, а если 10мс то не реагирует. А регулируется степень затемнения и время посветления
     
  2. master64

    master64 Майстер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Киев
    ????Crazy ну и цена!надеюсь цена качеству соответствует!?потому -что заметил,в Эпицентре мало товаров действительно для профессионалов ,больше для любителей!Это инструмента касается!

    master64 добавил 22.03.2009 в 21:51
    извини поправлю-вроде осветления надо,или посветления
     
  3. david.k

    david.k Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    73
    я в представнитстві фроніус хочу купувати, на базарах Китайських шоломів валом, за 700 гр я стільки варю що ризикувати не дуже хочеться
     
  4. Blakis

    Blakis Майстер

    Повідомлення:
    148
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    Литва
    Вот, сфотографировал свою маску :) она, конечно, уже немало повидала..

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  5. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Re: Сварочная чудо МАСКА ???

    Попробовал такую маску у колеги - однозначно вещ! Эффект изумительный, хотя маска из числа дешевых - 490 грн по ценам сентября 2008. И, должен сказать, на сегодня в отличном состоянии, несмотря на длительную почти ежедневную эксплуатацию (с полуавтоматом).

    С уважением
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Сварочная чудо МАСКА ???

    david.k, а думаєте до нас попаде не китайський фроніус? Я от дуже сумніваюсь в цьому. Навіть якщо я би купляв в Німеччині, то був би не впевнений у її європейській якості. А про Польщу і говорити марно - і так все Китай або підробка під китай.
     
  7. david.k

    david.k Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    73
    Re: Відповідь: Сварочная чудо МАСКА ???

    Ймовірність велика що може бути і так, але я не рахую що все що робить Китай то це погано, відомі виробники навіть в Китаї мають контроль якоста. Маю деякі речі Китайського виробнитства відмінної якості, а барахла і в Німеччині вистачає і в Африці, від цього не втечеш.dntknw
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Сварочная чудо МАСКА ???

    і я так рахую. Тому і купив маску не фроніус, а ту, яку рекомендували монтажники. Може і вони ще не дуже шарять в тих масках, але маска поки що не підводила. Правда, варю зараз мало.. маска вже третій рік..
     
  9. david.k

    david.k Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    73
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Сварочная чудо МАСКА ???

    Якщо певний інструмент використовуєш кожен день по 8-12 годин то потрібно купувати (маску) відповідного рівняdrel я це вже перевірив.
     
  10. Grider

    Grider Новачок

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    0
    Re: Сварочная чудо МАСКА ???

    Крутая маска, только скока стоит скажите ?
     

Поділитися цією сторінкою