Подрібнювач гілок з двигуном від пральної машини

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем BBacilyj, 25 кві 2022.

  1. BBacilyj

    BBacilyj Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Ив-Франковск
    Була циркулярка без двигуна/сколхозили/на вал приварив 2 кутники щоб вийшов квадрат,просверлив во 2 отвори,нарізав різьби,прикрутив ножі від гиблярки,ширина ножів 10см.Поставив двигун на 4кв через конденсатори щоб було на 220в,працює але хоче маховика,На місце пили поставив диск на 13.Заміряв розміри-такий як в колесі привода стіралки/розібрав стару/На цьому етапі рішив попробувати чи потяне мотор від пралки,вричепив мотор,ремінь від пралки -шурує.Мотор 320 ват трохи маловато,поставив ще один на 300ват-то вже весиліше-в 3см гілку рубає,/місця на диску для ремня вистачає на 3.З моєї пралки мотор на 720 ват,але підгорів,зараз шукаю такі-буде взагалі супер.Передаточне число вийшло 1до18.На даний час вже годин 3 відпрацював-купу гілок передробив,З цими моторами хочу попробувати через інвертор від автомобіля підключитись-що з того вийде побачу,Ну а взагалі привід може бути від мотора на 4 кв,від пралки,ну і ще бензиновий хочу присобачити-мені потрібно щоб було мобільно
     

    Вкладення:

    bogdansv та Vitalik Xm подобається це.
  2. Богуслав

    Богуслав Майстер

    Повідомлення:
    177
    Симпатії:
    62
    Треба звертати увагу на щепу. Ножі повинні різати, рубати, а не дробити. Для цього потрібно підбирати силу і швидкість. Косо 45 градусів ріже краще. Для мобільності в у порівнянні з заводськими він габаритний.
     

Поділитися цією сторінкою