Помогите советом дополнительный радиатор .

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Kolibin, 22 січ 2022.

  1. Kolibin

    Kolibin Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Подключил дополнительный радиатор к советской чугунной батареи с другой стороны в заглушки торцевые, но она почему то греет наполовину , низ холодный , верх горячий. Воздуха нет , может мало сечение труби ? Исе таки думаю сечения трубы должно хватать. В чем проблема подскажыте пожалуйста , ниже рисунок. Зарание спасибо . Безымянный.png
     
  2. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Теплоёмкость стали меньше и она быстрее отдаёт температуру. Да ещё и дальше расположена.
     
  3. Kolibin

    Kolibin Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Так нужно увеличивать сечение труби, или это не поможет?
     
  4. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Збільшення діаметру труби допоможе частково, оскільки швидше за все у вас на чавунному радіаторі (і очевидно на всіх інших у будинку)вхід 3/4'', а на стальному 1/2''. Тому опір стального радіатора більший і гріти він буде все одно гірше. Та й навіть при однакових входах таке підключення радіатора невірне.
     
  5. Kolibin

    Kolibin Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Так Ви праві всі чавунні радіатори підключені через 3/4. Цей радіатор чавунний до якого підключена додаткова батарея є крайнім. Тому так підключив , тому що не хотілося переробляти металевий вхід до останньої батареї. Є якесь рішення . Чи тільки переробляти "запітку і обратку". Маю ідею на всіх чавунних радіаторах стоять крани якщо я їх прикрию на половину то повинен піднятися їх опір . Може тоді я вирівняю опір металевої батареї. А може й ні бо вона підключена до останнього радіатора а не до труби " Запіткі ". Може хоч напор теплоносія підніму може щось зміниться.
     
    Останнє редагування: 22 січ 2022
  6. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Пробуйте перекривати крани на всіх чавунних радіаторах крім того до якого підключений стальний. Але я б рекомендував переробити.
     

Поділитися цією сторінкою