Розвага для всієї сімї

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем romi4, 24 жов 2021.

  1. romi4

    romi4 Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    81
    Адреса:
    Вінниця
    Ось нова покращена версія ,аналог американського Go-Ped TRQ.В цій версії був використаний 4-тактний двигун загального призначення ,який зазвичай стоїть на мотоблоках вібро-плитах і т.д.Обєм 196 сс ,6.5 к.с. Go-Ped має торсіонну передню і задню підвіску,що дає змогу рухатись по бездоріжжю більш комфортно.Привід на два колеса з суцільною вісью.Потужні гідравлічні гальма від скутера.Крісло складне-зазвичай ставлять на катери та лодки.Колеса діаметром 300 мм ,або 4.00-4 дюйма.Зазвичай такі колеса ставлять на садові тачки,проте я використав міцну та зносостійку гуму виробника Deli Tyre.Використовував таку гуму не один сезон і можу відповідально сказати ,жодних тріщин я не помітив,лише помірне стирання протектора.Трансьісія складається з центробіжного щеплення,на якому ведуча зірочка на 10 зубів,і ведуча на 41 зуб.Ланцюговий привід 420 (як на мопеді Карпати).Максимальна швидкість була замірена по GPS -55 км/год.В кого будуть запитання-запитуйте не соромтесь.
     
    Энки та eco30 подобається це.
  2. igber

    igber Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Днiпро
    В мене такий
    --- добавлено: Jul 13, 2022 6:29 AM ---
    Покатушки
    --- добавлено: Jul 13, 2022 6:32 AM ---
    Ось ще
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 21 лип 2022
  3. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Разминируете?
     
  4. Богуслав

    Богуслав Майстер

    Повідомлення:
    177
    Симпатії:
    62
    Конструкція ТАРАБАКА смерть хребта. При розробці любого трансорту враховують положення тіла. Неправильне положення тіла при їзді проводить до міні травм любого характеру. Можуть затерпати, або німіти різні частини тіла. А особливу увагу приділять положенню хребта. Так я при різкому стрибанню транспорту удари бере в першу чергу на себе хребет.
     
    Ant0ny2a подобається це.

Поділитися цією сторінкою