Котел Protherm 24 POV не включается основная горелка

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем dvs49, 8 жов 2021.

  1. dvs49

    dvs49 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    kiev
    Добрый лень Форумчане!
    Хотя котел Protherm 24 POV не первой свежести но всегда служил мне верой и правдой.
    А месяц назад перестала зажигаться основная горелка(факел) Из группы безопасности
    звонится накоротко датчик тяги, латчик давления, термостат рабочий отопления. Котел
    2-х контурный воду гарячую не готовлю. На котле есть кнопка проверки горелки. При нажатии
    основная горелка зажигается. В обычном режиме нет. Может есть у кого нибудь соображения.
     
  2. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Датчик NTC?
     
  3. dvs49

    dvs49 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    kiev
    это же датчик температуры. Я уточняю почему у меня схема котла немного отличается от реальной. На выходе теплообменника стоит датчик он тоже звонится.
     
  4. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Якщо котел не входить в аварію але при цьому не запалюється однією з причин може бути неправильні покази датчика NTC. В моїй практиці це траплялось не раз.
     
  5. dvs49

    dvs49 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    kiev
    Котел не входить в аварію. Я грішним ділом почав думати про 3-х ходовий клапан. Але як я писав раніше на корпусі є кнопка перевірки горілки вона включає газ і горілка запалюється. В схемі ,яка в мене є, такий датчик відсутній. На панелі термостат з зображенням опалення(батарея) він капілярний який переключає температуру носія тепла. На виході з теплообмінника є "таблетка" я вважаю що це аварійний термостат. Якого до речі в моїй схемі теж нема.
    --- добавлено: Oct 9, 2021 7:05 AM ---
    Я вибачаюсь про які покази датчика NTC йде мова? Про опір?
     
    Останнє редагування модератором: 17 жов 2021
  6. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Про опір в залежності від температури.
     
  7. dvs49

    dvs49 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    kiev
    Опір згідно таблиці в залежності від температури- так? Такий же точно датчик у мене стоїть на корпусі для перевірки тяги. Його можна теж так перевірити.
     
  8. dvs49

    dvs49 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    kiev
    Причиною проблеми був аварійний термостат. Після заміни все запрацювало. Дякую за підтримку.
     

Поділитися цією сторінкою