Який зробити фундамент під конструкцію?

Тема у розділі 'Фундамент, отмостка, цоколь', створена користувачем Ruslan_H, 18 тра 2021.

  1. Ruslan_H

    Ruslan_H Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Хочу зробити таку як на фото конструкцію для збору та відведення дощової води. Брус 100, бочки 3 шт. по 200 літрів. Порадьте будь ласка, який зробити під неї фундамент, поки собі бачу як стовбчатий з цегли, але яка має бути глибина та розмір загалом? Чи залити бетонну плиту? Просто по плиті боюсь, що буде навантаження нерівномірне, а саме на крайні кутові точки і вона трісне.


    --- добавлено: 18 тра 2021 у 14:50 ---
    Сама конструкція
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 26 тра 2021
  2. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    600кг, то не багато.
    Я не будівельник професійний.
    Я б забурився, на 1 метр під опорами майбутньої конструкції, залив бетоном і вставив закладні для бруса або профільної труби. Далі вже каркас для бочок.
     
    Ruslan_H подобається це.
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    зазвичай забурюють під пластикову 150.на 1м. досить.труба армує зовні бетон і захищає від сезонних руйнувань.
     
    Ruslan_H подобається це.
  4. Ruslan_H

    Ruslan_H Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    З цим зрозумів, так і зроблю. Ще одне питання. Хочу впорядкувати малинник, зробити стовпчики і протягнути мотузки. Стовпчики думаю робити так само, тобто бетонний стовп на 1 метр в землі, в ньому закладна з кутника 40*40, до кутника болтами кріпити брус 50*50*1500. Чи це вдале рішення, може якось спростити? І яка має бути довжина кутника в бетоні? Ну тобто зверху я лишу, скажімо, сантиметрів 15-20 для кріплення брусу, а скільки має бути сховано в бетонному стовпі, щоб було міцно, але не надмірно по витраті матеріалів?
     
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    то не має змісту.малина не виноград.
     
  6. Ruslan_H

    Ruslan_H Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    А як краще це зробити?
     
  7. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    малина в природі повззає під землею. тобто мігрує вегетативно корінням.щоб якось тримались ряди робили барєри з шиферу.коріння є в основному в товщі30см.коли визначені ряди можна і мотузку натягувати.ніхто не боронить розділюючий барєр зробити з якого пластику.то мусить бути функціональне і недороге.
     
    Останнє редагування: 29 тра 2021

Поділитися цією сторінкою